آیلار دیانتی ، پورن استار مدل یا خواننده ؟ نگاهی به گذشته تا به حال آیلار دیانتی .

توسط Hichkas

آیلار دیانتی که از جمله سلبریتی های اینستاگرام میباشد  برای به حقیقت پیوستن ارزو های خود مسیر سخت و پر تنشی را پشت سر گذاشتو دوره های افسردگی را پشت سر گذاشت. او در زمینه ی مدلینگ و نودتی  و همچنین در زمینه مجری گری و خوانندگی فعالیت کرد و هم اکنون در آرامش در کشور نروژ زندگی می کند. در این مقاله قصد داریم زندگی او را مورد بررسی قرار دهیم.

بیوگرافی آیلار دیانتی

شراره، با نام نروژی آیلار دیانتی لی، تا کنون شهرت زیادی به دست آورده و با نام دیانا، در زمینه ی مدلینگ فعالیت دارد. او هم اکنون در نروژ سکونت دارد و به زبان نروژی نیز مسلط می باشد.در حدی که فارسی را در ابتدا به سختی صحبت میکرد .  او مدتی در امریکا زندگی کرده است و به زبان انگلیسی نیز مسلط می باشد. او با زبان فارسی نیز صحبت می کند و از این زبان فاصله نگرفته است. او در زمینه های خوانندگی و بازیگری نیز مهارت کسب کرده است.

مهاجرت به نروژ از سن ۳ سالگی

این مدل معروف، از سه سالگی به کشور نروژ رفت و نزد یک خانواده ای نروژی ماند آنها او را بزرگ کردند. او حدود سن ۱۸ سالگی بود که راهی کشور آمریکا شد. او در حین زندگی در کشور آمریکا در مسیر نادرست قرار گرفت و به مواد مخدر اعتیاد پیدا کرد. او برای نجات از این مسیر نیاز به مشغول شدن در مسیری دیگر پیدا کرد. در این دوران بود که وارد بازی در فیلم های پورن شد. او در فاصله ی زمانی ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۴، در نه فیلم پورن بازی کرد مسیری که اکثر دختران جوان  به آن گرفتار میشوند در بدو ورود.

مدتی بود که دیانتی بسیار ابراز ناراحتی داشت که نمی تواند به خاطر محدودیت هایی که در گذشته برای خود ایجاد کرده است به ایران باز گردد و حتی مسئولین او را ازاد در ورود به ایران دانسته اند و ممنوعیتی در ورود به ایران ندارد اما هموطنان افراطی ایرانی بسیار با او مخالف اند و او می ترسد اگر به ایران باز گردد مورد آزار و اذیت قرار گیرد. او ابراز ناراحتی کرد و گفت من کم سن و سال بودم و مرتکب اشتباهاتی شدم و هیچ کسی را نداشتم و این دلیل بر بد بودن من نمی باشد و من سزاوار این همه بی احترامی نمی باشم.

همکاری با آرش خواننده ایرانی

این مدل مشهور ایرانی، تجربه ی مشارکت با خواننده های متعددی را داشته است و یکی از معروف ترین تجربه های او، حضور او در آهنگ دست ها بالا بوده است که با خواننده ی مشهور ایرانی، آرش به دست آورده است. او در آهنگ دیگری به نام “Now You’re Gone” حضور پیدا کرد و با همکاری بیس هانتر این اهنگ را منتشر کردند. او در چند فیلم دیگر، با نام های یوهان، بچه های سرگردان، نیز به هنر نمایی پرداخت. او پس از کسب تجربه های مختلف در زمینه ی موسیقی و سینما، در تورنمنت پوکر نیز به بازی پرداخت و ثروتی حدود ۳۰۰ هزار دلار کسب کرد.

فیلم های آیلار دیانتی

او زمانی که به کشور آمریکا سفر کرد به او پیشنهاد بازی در چندین فیلم پورن شد. او که در دوران سختی قرار داشت و فشار زندگی در کشور آمریکا به تنهایی، بسیار او را خسته و آزرده کرده بود، این پیشنهادات را پذیرفت و در فیلم های پورن بازی کرد‌. پس از مدتی بودن در این مسیر، ابراز پشیمانی کرد و گفت که دوست داشتم این مرحله از زندگی ام را حذف نمایم.

شهرت آیلار دیانتی

آیلار دیانتی مشهور به پرنسس دایانا و یا دایانا می باشد و به پرنسس دایانا ایرانی نیز شناخته می شود. او در کشور نروژ ساکن و از سال ۲۰۰۲ شروع به فعالیت در زمینه مدلینگ کرد. او از سن ۱۸ سالگی در این زمینه فعالیت خود را به طور جدی ادامه داد. او پوستی سفید و با موهای مشکی، بسیار پر طرفدار واقع شد. او حدود ۱۶۰ سانتی متر قد دارد و ۴۳ کیلو گرم وزنش است. گرایش جنسی او به دو جنس می باشد و تا کنون در ۹ فیلم پورن بازی کرده است و به این واسطه شهرت فراوانی به دست آورده است.

آیلار دیانتی چند سال دارد

آیلار دیانتی متولد دوازدهم ماه فوریه در سال ۱۹۸۴ می باشد. او فعالیت بازیگری در فیلم های پورن را از سن ۱۸ سالگی آغاز کرد و پس از بازی در نه فیلم از تصمیمی که گرفت پشیمان شد و از ادامه ی این کار انصراف داد و ابراز ناراحتی کرد و گفت کاش می توانستم گذشته ی خود را از این تصمیم پاک نمایم. او هم اکنون ۳۶ سال دارد و در نروژ زندگی می کند‌.

اینستاگرام آیلار دیانتی

صفحه شخصی ایلار در اینستاگرام، حاوی عکس ها و کلیپ های مختلفی از زندگی روزانه و کاری این مدل مشهور می باشد. او حدود ۶۵ هزار فالور و دنبال کننده دارد و حدود ۱۲۰ پست منتشر کرده است و تنها ۴۳۰ نفر را دنبال دارد. ادرس اینستاگرام این مدل و خواننده ی معروف، (@aylarlieofficial) می باشد. عکس آیلار دیانتی را در صفحه شخصی او می توانید مشاهده نمایید. او فیلم هایی را نیز از خودش با دنبال کنندگان او به اشتراک گذاشته است و آیلار دیانتی ایرانی طرفداران زیادی در اینستاگرام به خود اختصاص داده ودر تلگرام آیلار دیانتی نیز می توان اخبار منتشر شده از زندگی کاری و شخصی او را دنبال کنید. همچنین سایت آیلار دیانتی نیز روزمرگی های مهم و اخبار مهم زندگی او را منتشر می کند.

رابطه آیلار دیانتی با رابی ویلیامز

در سال ۲۰۰۴ بود که شایعه ای مبنی بر رابطه ی رابی ویلیامز و آیالار دیانتی منتشر شد و این شایعات خبر از وجود روابطی میان این دو فرد مشهور را میداد. این شایعات، گویا از سوی دیانتی مطرح شد و از سمت ویلیامز تکذیب شد و هیچ گاه صحت آن تایید نشد و تنها در حد شایعه باقی ماند. مدیر برنامه های رابی ویلیامز نیز در مصاحبه های خبری که از سوی رسانه های خبری برگزار شد، این خبر را رد کرد و گفت هیچ گاه این شایعات را نباید باور کرد‌.

بازگشت آیلار دیانتی به ایران

مدتی شایعاتی منتشر شد که گفته می شد دیانتی قصد دارد به ایران باز گردد و مدت زمانی را در این کشور خواهد ماند. این خبر ها باعث برانگیختن حیرت بسیاری از مخاطبین و علاقه مندان این مدل معروف شد. اما طی مصاحبه هایی که با رسانه های خبری انجام شد، دیانتی این اخبار را تایید نکرد و گفت آرزوی من بازگشت به ایران است و به شدت دل تنگ پدرم هستم و او را مدتی است که ندیده ام و او نیز دلتنگ من شده است و اگر می توانستم، به سرعت به ایران باز می گشتم و او را می دیدم. اما به خاطر گذشته ای که داشته ام مورد بی احترامی و مورد تهدید و قضاوت ایرانی ها قرار گرفته ام، بسیاری از افراد مرا دیگر نمی خواهند و بازگشت من به ایران کار بیهوده ای می باشد. البته مدتی پس از این مصاحبه، شایعه شد که او اجازه ی ورود به ایران را ندارد و ممنوعیت ورود دارد و علت ان را نیز بازی در فیلم های پورن دانستند، اما او تمام این خبر ها را خبر هایی کذب دانست.

شرکت در مسابقه دختر شایسته نروژ

بازی این مدل ایرانی در فیلم های پورن، در بسیاری از موقعیت ها، برای او گران تموم شد و بسیاری از موقعیت های اجتماعی و بسیاری از پیشرفت و موفقیت هایی که می توانست به دست آورد، از او گرفته شد و او به خاطر گذشته اش آینده ی خود را در بسیاری از موقعیت ها تیره و تار کرد‌. سال ۲۰۰۴، مراسمی برای دختران شایسته ی نروژ برگزار شد و شرکت کنندگان زیادی را به خود اختصاص داد. آیلار نیز تصمیم گرفت که در این مسابقه شرکت نماید اما هنگامی که صلاحیت او برای شرکت در این مسابقه مورد بررسی قرار گرفت، داوران، متوجه بازی او در فیلم های پورن شدند و صلاحیت شرکت او را در این مسابقه رد کردند.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید