هلیا جلیل نژاد ، مدل و رقصنده جذاب ایرانی ! مروری بر زندگینامه Helia JalilNezhad .

توسط Hichkas

هلیا جلیل نژاد رقصنده و مدل نوظهور و محبوب ایرانی که مدتی کوتاه پس از پا گذاشتن به عرصه شبکه های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام توانست سریعاً جای خود را در دل کاربران این شبکه باز کند و موفق شود . با مجله قمار باشید تا نگاهی بیاندازیم به زندگینامه هلیا .

هلیا جلیل نژاد کیست ؟

هلیا جلیل نژاد حلاجیان زاده سال 1378 در شهر تبریز در دی ماه است . او بیشتر وقت خود را از کودکی تا جوانی به تمرین در حوزه رقص گذرانده است و سرانجام به علت محدودیت هایی که در ایران داشت و نمی توانست هنرش را به بصر همگان برساند مجبور به ترک وطن و مهاجرت به کشور کانادا شد . او به همراه مادرش مینا یوسف پور در سال 1396 رخت سفر بست و تا به حال در کنار مادرش در کانادا زندگی می کند . آنها رابطه ای به شدت صمیمی و عمیق با یکدیگر دارند و گهگاهی هلیا از فعالیت های دو نفره خود با مادر عکس و نوشته هایی برای فالوور هایش منتشر می کند .

استعداد مثال زدنی هلیا !

هلیا قبل از نقل مکان به کانادا چند بار در دوبی در فستیوال ها و مسابقات رقص بین المللی به عنوان رقصنده حرفه ای شرکت کرده است و همین حضور فعالش در تورنمنت های متععد رقص باعث شد مزه کوچکی از شهرت را بچشد .

او بسیار در زمینه داستان سرایی و شعر خوانی مستعد بود و از پنج یا شش سالگی مورد تحسین معلم های خود بود تا جایی در کلاس دوم دبستان اولین داستان خود را نوشت ! او این راه را متوقف نکرد و در ده سالگی یک کتاب دیگر نوشت . در سال 2018 در تورنتو موفق به کسب مقام برتر در بسیاری از مسابقات رقص شد و در بسیاری از فشن شو ها در مقام مدل ظاهر شد که در آن عرصه هم موفق بود و مورد تحسین قرار می گرفت و در کل نسبت به کسانی که در اینستاگرام فالوورهای نجومی دارند بسیار با استعداد تر و هنرمند تر است .

شهرت هلیا جلیل نژاد

با تمام استعدادی که هلیا جلیل نژاد از خودش مخصوصاً در زمینه رقص نشان داده بود اما متاسفانه تا سال 2017 نتوانست شهرت قابل قبولی کسب کند . دقیقاً همان جا بود که تصمیم گرفت صفحه اینستاگرام عمومی خود را بسازد و از ان طریق به کاربران خود بشناساند . مدت زیادی زیادی نگذشته بود که ویدئوهای او در فضای مجازی مثل بمب ترکیدند و ترند شدند و هلیا به سرعت به شهرت رسید . اولین ویدئوی هلیا در اینستاگرام بیش از یک میلیون بازدید داشت و در حال حاضر بیش از 887 هزار دنبال کننده (فالوور) دارد و روزانه به این جمع اضافه می شود .

ویدئو های او

به طور کلی تصاویر و ویدئوهایی که از هلیا جلیل نژاد منتشر می شوند چند دسته کلی دارند . یک دسته از آن که بیشترین طرفدار و مخاطبین را به خود جذب کرده و می کند ویدئوهای رقص او هستند . او در لوکیشین ها گوناگون ، به سبک ها متفاوت و با آهنگ های مختلف می رقصد و تصاویرش را با فالوورهای خود به اشتراک می گذارد . دسته دیگر پست های او عکس هایی است که به عنوان مدل برای برند های مختلف لباس میگیرد و در آمد اصلی او هم از همین فعالیت است . او در بسیاری از ران وی – RunWay – های برند های معروف (همان راه رو های معرف که مدل ها برای نمایش لباس برندی خاص در ان راه می روند) شرکت کرده است که در آن ها برند هایی از کشور های فرانسه ، انگلیس ، کره جنوبی و آمریکا به چشم می خورند و برند So Chic که یک برند ترکیه ای است نیز با هلیا قراداد دارد .

هلیا جلیل نژاد ومسابقه خردادیان !

هلیا جلیل نژاد در شهر تورنتوی کانادا در مسابقه حمید خردادیان شرکت کرده و مقام اول را به دست آورده است . این مسابقه گرچه در سطح بین المللی جای نمی گیرد اما بدون شک برای ایرانیان حائز اهمیت است و آن را دوست دارند . علاوه بر ان هلیا سه بار در مسابقات رقص تفلیس نیز موفق به کسب مقام اول شده است و این مسئله به کارنامه هلیا اعتبار می بخشد . تورنمنت های تفلیس هم در عرصه بین المللی قرار نمی گیرد اما این چیزی از هنر و استعداد هلیا کم نخواهد کرد . از شما ممنونیم که بار دیگر در کنار مجله قمار بودید .

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید