مبین رعیتی کیست ؟ بررسی روابط این شاخ مجازی و نگاهی به بیوگرافی Mobin Rayati .

توسط Hichkas

در این مقاله می‌خواهیم شما را با زندگی مبین رعیتی آشنا کنیم. مبین رعیتی یکی از شاخ های اینستاگرام زاده تهران است . بهمن رعیتی با نام مستعار مبینا در ۲۹ خرداد ۱۳۷۹ در شهر تهران متولد شده است. او خود را یک لزبین می داند.

مادر او خانه‌دار و شغل پدرش آزاد است. مبین یک  دختر تامبوی است که آمپول های تغییر هورمونی تزریق کرده است. وی دارای ۷ خواهر است که نام یکی از خواهرانش سارینا است. او اکثر دابسمش هایش را به همراه خواهرش سارینا در اینستا گرم پست می کند. او از طریق ساخت کلیپ های کوتاه و فیلم در اینستاگرام کسب درآمد می‌کند. در اینستاگرام و فضای مجازی طرفداران بسیاری دارد. و جزوی از  چهره های سرشناس اینستا محسوب می شود.

مبین رعیتی کیست ؟

مبین رعیتی کیست؟ مبین رعیتی با نام مستعار مبینا متولد ۲۹ خرداد ۱۳۷۹ است. او دارای ۲۰ سال سن می باشد. در تهران به دنیا آمده است و ساکن شهر تهران می باشد. جنسیت او دختر تامبوی است. در رشته حسابداری تحصیل کرده است. رنگ مورد علاقه او مشکی و طوسی است. غذای مورد علاقه اش فست فود است و میوه مورد علاقه اش خیار می باشد.

کشور مورد علاقه او فرانسه و آلمان است. عکاسی و فیلمبرداری هم در حد حرفه‌ای می داند. حیوان مورد علاقه اش سگ می باشد. ‌ او یکی از چهره های شناخته شده اینستاگرام است. وی از طریق ساخت کلیپ و تبلیغات در اینستاگرام کسب درآمد می‌کند.

جنسیت مبین رعیتی چیست ؟

در حال حاضر او با نام مستعار مبینا رعیتی یک دختر تامبوی است.
 تامبوی چیست؟تامبوی  به افرادی گفته می‌شود که دوست دارند ظاهرشان مانند پسر ها باشد، موهایشان را کوتاه کنند و مانند آنها لباس بپوشند، خلق و خوی آن ها نیز مانند پسرها باشد و مانند پسرها رفتار کنند. حتی از لحاظ ظاهری و فیزیکی مانند پسرها باشند. مبین یک لزبین است و او علاقه خاصی در رابطه بر قرار کردن با هم جنس های خود دارد و به همجنس هایش ابراز علاقه و عاشقی می کند.

در حال حاضر از مبین رعیتی و رلش اطلاعتی در دسترس نیست. ولی دوست بسیار صمیمی اش شکیباغلامی با نام مستعار شکیب است. مبین رعیتی اینستا را راهی برای کسب درآمد پیدا کرده است.

اینستا مبین رعیتی

پیج او در اینستاگرام حضور فعال دارد. اینستاگرام مبین رعیتی باعث شهرت و دیده شدن او شده است. او در پیج اینستاگرامش دابسمش های بسیار زیادی منتشر کرده است. دابسمش های مبین رعیتی بسیار مورد علاقه فالوورهای او است. این ویدیو هایی که او منتشر می کند بازدید های بسیار بالایی دارد و کلیپ های او هزار بازدید را رد می کند و به چند میلیون بازدید می رسد.

مبین رعیتی و خواهرش

وی دارای ۷ خواهر است و او در رابطه‌اش با خواهرش سارینا بسیار صمیمی است. سارینا دو سال از خودش بزرگتر است. سارینا در رشته موسیقی تحصیل می کند. او‌ انیمیشن ساز و دوبلری بسیار حرفه ای است.

خواهر مبین رعیتی یعنی سارینا به مدیریت پیج برادرش کمک می کند. مبین مستعار به مبینا به همراه خواهرش سارینا کلیپ ها و فیلم های کوتاه بسیاری ساخته است که باعث شده است، فالوور های اینستاگرام و درآمدش از اینستاگرام بسیار زیاد شود.

مبین و نازنین

او یک دوست دختر بسیار صمیمی دارد که با او رابطه عاشقانه دارد. وی در کلیپ های احساسی اش با نازنین هم بازی است و نقش مقابل او را نازنین بازی می‌کند. نازنین مانند مبین یک لز بین نیست و دختری با گرایشات ساده است.

اما او نسبت به مبین رعیتی علاقه بسیار زیادی دارد. آن ها مدت بسیار زیادی است با یکدیگر دوست هستند و علاقه خاصی به هم دارند. در یکی از کلیپ های عاشقانه و احساسی نازنین نقش دخترک کفش دوزکی را بازی می کند. .

لایو مبین رعیتی چگونه بود ؟

وی اکثر لایو هایش را به صورت دو نفره بین خود و دوستانش می گذارد. به عنوان مثال یکی از لایو هایش که به مدت ۸ دقیقه طول کشید و موضوع لایو آن سرکار گذاشتن نازنین توسط شکیب غلامی بوده است. وی طی تماس تلفنی با نازنین با او شوخی های بسیاری کرد که مبین او را ترک‌ کرده است و برای همیشه نازنین را از زندگی اش کنار گذاشته است.

ولی نازنین می خندید و می گفت: من به مبین‌ اعتماد دارم. موضوع اکثر لایو هایش فان، شادی، خنده و سرگرمی است و تعداد بالایی در لایو مبین شرکت می کنند. او اکثر اوقات دوستانش را به لایو دعوت می کند.

مبین و شکیب غلامی

شکیبا غلامی دوست صمیمی مبین رعیتی است. اما با ورود به دنیای اینستاگرام نام شکیب را برای خود انتخاب کرد. دوستان دیگری هم به نام مبینا، طاها بهمنی یا تارا دارد. جنسیت شکیبا دختر است و شکیبا همجنس گرا و لزبین است و به عنوان لزبین در اینستاگرام فعالیت دارد.

شکیب متولد ۱۳۷۹ است و دارای ۲۰ سال سن است که ساکن شهر کرج است اما اصالتاً اهل همدان هستند. او یک خواهر کوچکتر از خودش به نام آیسان حدودا ۶ یا ۵ سال دارد. شکیب به همراه خواهرش کلیپ های ویدیویی بسیاری درست کرده است که در پیچ اینستاگرامش قابل مشاهده است.

زندگی خصوصی شکیب

یک برادر بزرگتر از خودش به نام سامی دارد اما از برادرش اطلاعاتی نداریم. در رشته ورزشی تکواندو کار می کند. در رشته تربیت بدنی تحصیل کرده است. تعداد فالور های اینستاگرام شکیب ۶۱۷ هزار نفر  است. شکیب غلامی گرایش خاصی به جنس موافق این دختران دارد و می گویند که او با دوست صمیمی خود فریال رل زده است.

او با نام مستعار مبینا در پیج اینستاگرام خود و همراه شکیب غلامی و طاها بهمنی با نام مستعار تارا کلیپ های جذاب بسیاری ساخته اند. به آدرس شکیب غلامی ghshkib نگاهی بیندازید. دابسمش مبین رعیتی در مورد دوستش را می توانید در سایت ها ببینید. برای دیدن آن کلیپ ها می توانید به سایت آپارات نیز مراجعه کنید زیرا او آپارات را نیز به محتویات خود اضافه کرده است.

درآمد مبین چقدر است ؟

همانطور که قبل همک توضیح دادیم در سایت مجله قمار . از اینستاگرام به زیبایی میتوان کسب در آمد داشت . مبین نیز از فضای اینستاگرام خود درآمد بسیار خوبی را کسب می کند. او توانسته است از راه تبلیغاتی که در این پیج انجام می دهد ماهیانه مبلغ بسیار زیادی را به عنوان درآمد برای خود و دوستان صمیمی اش کسب کند. همین موضوع باعث شده است که روز به روز بیشتر از قبل انگیزه داشته باشد، که تعداد فالوورهای خود را بیشتر کند تا تبلیغات خود را زیاد کند تا بتواند درآمد بیشتری کسب کند.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید