پرستش عربلو دوست دختر جدید داوود هزینه کیست ؟ زندگینامه و حواشی Parastesh .

توسط Hichkas

پرستش عربلو از معروف های دنیای اینستاگرام است که چند وقتیست درست با وارد رابطه شدن با داوود هزینه بیشتر از قبل سر زبان ها افتاده است . با مجله قمار همراه باشید با بیوگرافی پرستش عربلو و حواشی رابطه اش با داوود غفاری !!!

پرستش عربلو

با مراجعه به اینستاگرام داوود هزینه قطعاً توجه تان به عکس های او کنار پرستش عربلو و باقی دختر ها جلب شده است . شایعات می گوید که این دو با هم در رابطه عاطفی هستند اما از طرف خودشان این موضوع تا به حال اعلام نشده است . این روزها دیگر جوان های مطرح دنیای مجازی مانند پویان مختاری ، ساشا سبحانی و داوود هزینه دیگر به رابطه با یک دختر راضی نیستند و در نتیجه چند دختر را در کنار خودشان دارند و با همه آنها رابطه عاطفی دارند .

پرستش عربلو قبل از شروع ارتباطش با داوود هزینه دو ازدواج ناموفق داشته است . او پس از ازدواج های نافرجامش به جای آنکه بیشتر در روابطش دقت کند و گزیده تر جلو برود بلافاصله به ترکیه مهاجرت کرده و از آن موقع تا به الان در کنار داوود زندگی می کند .

اینستاگرام یا تلگرام !!!

او در پیج اینستاگرام خود لینک کانال تلگرامش را به اشتراک گذاشته است و جالب است بدانید که بر خلاف همکارانش در این عرصه ، او در تلگرام بیشتر از اینستاگرام فعالیت دارد و این شبکه اجتماعی را به اینستاگرام ترجیح می دهد ! پرستش عربلو برای افزایش بازدید سایت شرط بندی داوود هزینه از طریق اینستاگرام و تلگرام به او کمک می کند و برای او تبلیغ می کند . حتی برخی از کابران شبکه های اجتماعی معتقدند که اصل رابطه آنها با یکدیگر بر سر همین مسائل است و رابطه عاطفی آنها در سایه این میئله قرار دارد !

مهاجرت پرستش عربلو

پرستش عربلو بعد از مهاجرتش به استانبول یک سالن زیبایی احداث کرد و با درآمد بالایی که از این طریق به آن رسید ، از لحاظ مالی به درجه شاخ های اینستاگرام قرار گرفت . او پس از مدت کوتاهی بعد از مهاجرتش با داوود هزینه آشنا و با او وارد رابطه شد . داوود به این مسئله معروف است که برای دختر های اطرافش بسیار دست و دلباز بوده و برای انها خرج می کند و اصلاً لقب او به همین دلیل بوجود آمده است ! حتماً ویدئویی که در آن داوود هزینه بر سر صبا پارسیان دلار میریزد را به یاد میاورید .

فعالیت مجازی

پرستش عربلو تقریباً پنج سال است که صفحه خود در اینستاگرام را راه اندازی کرده است و در آن بسیار فعال است . او در صفحه خود بیش از 760 هزار دنبال کننده دارد و پیج او به نسبت موفق عمل کرده است . پست های پرستش در اینستاگرام اکثراً عکس های شخصی او هستند ، او بیشتر اوقات به نشان دادن سبک زندگی و اشتراک گذاشتن فعالیت روزانه اش با فالوورهایش مشغول است . او یک بار پیج خود را از دست داد و طبق گفته های خودش پیجش هک شده بود اما مدتی بعد با پرداخت هزینه های بالا توانست پیج خود را دوباره پس بگیرد . پرستش عربلو در صفحه اش عکس های زیادی با داوود هزینه منتشر می کرد اما پس از مدتی آنها را پاک کرد و خیلی ها معتقدند این اقدام آنها فقط در جهت جذب فالوور بوده است !

حواشی پرستش عربلو

پرستش عربلو علاوه بر حاشیه هایی که با انتشار عکس کنار داوود و وانمود کردن رابطه عمیقشان درست کرد از همان ابتدا هم درگیر حواشی زیادی بود . برای مثال او اعلام کرد که سعید شنی ، یکی دیگر از فعالان اینستاگرام از او دزدی کرده است ! پرستش معتقد بود که سعید او را فریب داده است و مبلغ زیادی را از او دزدیده است و اعلام کرد که هیچگاه او را نمی بخشد . گویا سعید شنی تظاهر به دوست داشتن پرستش کرده است و به گفته که یک دل نه صد دل عاشقش شده ، اما پس از گذشت زمان کوتاهی از او مبلغ زیادی دریافت کرده و گفته که هیچ احساسی به پرستش عربلو نداشته و رفته .

بازداشت !

پرستش عربلو برای انتشار عکس های بدون حجاب در اینستاگرام یک بار هم بازداشت شده است و پس از گذراندن مراحل دادگاه بی گناهی او ثابت شده و او را ازاد کردند و دوباره به فعالیت خود ادامه داد . او در همان زمان ها اعلام کرد که در بازداشت مورد تنبیه قرار گرفته بود و با او بدرفتاری می شد و بخاطر عکس های نتشر شده اش بارها بازخواست شده و این موضوع را علت کافی برای تنبیه کردن یک دختر نمی دانست .

برنامه ماه عسل

شایعاتی مبنی بر اینکه از پرستش عربلو در ماه عسل دعوت شده بود و حتی از او تقدیر شده بود در دنیای مجازی به چشم می خورد که همه آنها دروغ بود و او هیچگاه در برنامه احسان علیخانی حضور نیافته بود . حتی خود او بارها اعلام کرده بود که مسئولین برنامه ماه عسل بارها به او برای حضور در برنامه اصرار کردند اما قبول نکرده است ! اما زمان زیادی نگذشت که مشخص شد حرف های او دروغی بیش نبوده است و فقط برای ایجاد حواشی و جنجال و جذب فالوور این اقدامات را انجام داده است .

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید