ریحانه پارسا ، دختر پر حاشیه ایرانی ! نگاهی به ماجراهای مهاجرت خانوم Reyhane Parsa .

توسط Hichkas

مدتیست که نام ریحانه پارسا بازیگر کم سن و سال ۲۱ ساله و پرحاشیه ی اهل تهران که با فیلم به نام پدر آغاز به کار کرد و بعد از آن در تئاتر به همراه مهدی کوشکی چند پروژه ی ناموفق داشت ، مجددا بر سر زبان ها افتاده و در چند ماه اخیر بخاطر مهاجرت و لایوهای جنجالی و اصطلاحا کشف حجابش به اوج خود رسیده . با ما همراه باشید تا مجله قمار تمام ماجرای مهاجرت ریحانه را به شما بگوید .

مصاحبه با برنامه ی اشکان خطیبی

برگردیم به چندماه پیش،جایی که ریحانه پارسا همراه با دوست پسرش مهدی کوشکی به برنامه ی اشکان خطیبی دعوت شد.برنامه ای که به سختی میشد تا انتها تماشا کنیم ، رفتارهای کودکانه و زننده ی پارسا ، پریدن وسط حرف بزرگترها، جواب ها و پرداختن به مسائل بی ربط ، همه ی این ها دلایل کافی برای ندیدن بود، حالا کافیست برگردیم و به چهره ی مهدی کوشکی نگاه کنیم که خجالت زده و مؤذب شده از این رفتارها و البته اشکان خطیبی که با قدرت بیان و تسلط بالایش بارها کنترل کرد و متوقفش کرد.

لایوهای جنجالی ریحانه پارسا

حالا مجددا به لایوها رجوع کنیم.قبل از هرچیز برای سینمای ایران متأسف میشویم.تکان های بیش از حد و زیاد در تمام لایوها ، کودکی را میبینیم که حتی ثابت و کم حرکت نمیتواند بشیند، عقب جلو شدن پریدن حرکات دست زیاد و اغراق شده ، دست کشیدن به سر و صورت خود ، و اما… جواب های احمقانه و بی ربط، اگر لایو مشترک او با مسیح علی نژاد را دیده باشین متوجه میشوید که به هیچکدام از سوال های علینژاد پاسخ نداد و فقط زیاده گویی های بی ربط که منجر به کلافگی و پشیمونی علینژاد و درنهایت پایان دادن به مکالمه شد.در پایان نکته ی دیگری که لازم به ذکر است،عدم صداقت کلامی و رفتاری این کودک است.کودکی که صرفا به دنبال بازیگوشی ، خودنمایی، و خالی کردن انرژی های خودش است، و ما مردمی که بازیچه ی یک کودک شدیم .شاید هنوز ماهم ناپخته باشیم.

درباره حرفه ریحانه پارسا

او در سال 1397 اولین تجربه نقش اصلی خود را در سریال پدر از ساخته های آقای توفیقی داشت . اگر زهنتان یاری نمی کند باید بگوییم همان سریالی که شخصیت حامد در شکانسی از آن خود را از پنجره پرت می کند و ویدئو های آن حسابی در شبکه های مجازی نظیر اینستاگرام و تلگرام وایرال شده بود !

ریحانه پارسا یک سال بعد یعنی سال 1398 در فیلم موفق پیمان قاسم خانی “خوب بد جلف شماره دو” ایفای نقش کرد و خیلی دیده شد . قاسم خانی صراحتاً در مورد ریحانه گفته بود که اگر قادر به کنترل کردن حواشی خود باشد موفق خواهد بود که ظاهراً نتوانست این کار را بکند و ناچار به ترک وطن شد ! او حتی در چشن حافظ سال 1398 موفق به دریافت تندیس بهترین نقش زن درام برای سریال پدر شد و خیلی از منتقدین سینما از آقای توفیقی برای معرفی این ستاره به سینما قدر دانی کرده بودند و آینده درخشانی برای ریحانه پارسا متصور بودند .

ماجرای ازدواج با مهدی کوشکی

اسفند ماه سال 1397 بود که به طور ناگهانی ریحانه پارسا و مهدی کوشکی ازدواج خود را اعلام کردند ! این مسئله از همان ابتدا حاشیه ساز بود ، از اختلاف سنی این دو نفر بگیرید تا اعلام ناگهانی ازدواجشان و اینکه این وصلت در واقع دومین ازدواج کوشکی بود . جالب است بدانید مهمدی کوشکی متولد شهریور ماه 1359 و ریحانه متولد اسفند ماه 1377 است . در آن زمان شایعه شده بود که آنها در ازای مبلغ بسیار زیادی حاضر به مصاحبه در برنامه اشکان خطیبی یعنی پانوراما شده اند و درباره زندگی مشترک خود حرف های زیادی زدند . تنها یک ماه از شایعات این دو نفر گذشته بود که یک توییت جنجالی از ریحانه پارسا منتشر شد که در آن به آقایانی که حق طلاق را به همسرانشان داده بودند به تندی انتقاد کرده بود و چنین متنی داشت : “حق طلاق میدید به زن هاتون ، بعد اسم خودتون رو گذاشتید مرد ؟!”

چند ماه بعد باز هم به طور ناگهانی ریحانه و مهدی تمام عکس های مشترک خود را از صفحات مجازی پاک کردند و شایعه طلاقشان لحظه به لحظه پررنگ و پررنگ تر شد . حتی ریحانه ویدئویی از خود منتشر کرد و گفت حالش خوب است و جای نگرانی نیست و در آخر برای کوشکی هم آرزوی موفقیت کرد و همین موضوع این شایعه را تایید کرد و نشان داد این طلاق در آرامش صورت گرفته است .

شاید اشتباه از ماست !

اشتباه دوم ، بهتر است قبل از هرچیز خودمون رو سرزنش کنیم بخاطر انتخابات اشتباهمون ، اگر قرار است برای کسی دلسوزی کنیم ، اگر قرار است کسی را حمایت کنیم ، اگر قرار است برای بازگشت کسی تلاش کنیم و نگران باشیم و غصه بخوریم ، قطعا آن شخص ریحانه پارسا نیست ، که نبودش به از بودنش است.فراموش نکنیم ما گلشیفته فرهانی را بیرون از خاک خودمون داریم که حتی از آوردن اسمش در مطلب این شخص ناراحتم.گلشیفته زنی قدرتمند ، متفکر ، زیبا ، هنرمند ، که در بازیگری نظیرش را ندیدیم ، موزیسین ، از خانواده ای اصیل و متفکر ، شجاع  با اقداماتی درست و فکر شده .

انتخاب های بهتر از ریحانه پارسا

یکی از کسانی که لایق توجه و حمایت ماست گلشیفته فراهانی است ، اوست که باید انتظارش را بکشیم تا بازگردد.او کسی است که باید هرروز دنبالش کنیم چرا که جز محیط زیست و زندگی بهتر انسان ها و سلامت دنیا دغدغه ای ندارد ،فراموش نکنیم درهمان سال های مهاجرت گلشیفته بازیگران دیگری نظیر زهره امیرابراهیمی پرحاشیه مهاجرت کردن ، در آن روزها زیاد به آن ها پرداختیم اما حالا کسی که باقی مانده محکم و با قدرت با مسیری درست و فکر شده گلشیفته ی فرهانیست.پس اجازه بدهیم کسانی که دنیایشان دنیای کودکانه و بی خیر و پوچ است از مرکز توجهات دور و دور تر شود .و تکرار میکنمشاید اشتباه از ما باشد.

سرنوشت او چیست ؟

باید منتظر بمونیم و ببینم سرنوشت پارسای جوان که او هم نتوانست از وسوسه و قدرت سایت های شرطبندی دور بمونه چه میشود .به خوبی میدونیم که ارتباطاتی با مدیران سایت ها از جمله پویان مختاری پیدا کرده و درحال آماده سازی سایتش هست . او در حال حاضر با پویان مختاری هم خانه است هرچند ادعا می کنند که هیچ ارتباطی غیر از یک دوستی ساده با هم ندارند اما بسیاری از کابران به خلاف این موضوع اعتقاد دارند . نسیم پاریزه یکی از دوستان مشترک نزدیک این دو نفر است که هر از گاهی با انها وقت می گذراند و بعد از طلاق گرفتن از همسرش راه حاشیه را پیش گرفته است .

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید