چستر بنینگتون ، خواننده فقید گروه موفق لینکین پارک ! بیوگرافی Chester Bennington .

توسط Hichkas

قبلا در سایت قمار به زندگی خواننده های بسیاری پرداخته ایم، ولی امروز قرار است با زندگی چستر بنینگتون ،خواننده پرطرفدار سبک راک که با خودکشی جان باخته است را به شما معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید.

چستر بنینگتون در گروه لینکین پارک

بیوگرافی چستر بنینگتون

چستر بنینگتون و با نام اصلی چستر چارلز بنینگتون (Chester Charles Bennington)، خواننده، موزیسین و آهنگسازی اهل آمریکا میباشد که در زمان حیاتش در چند فیلم سینمایی هم نقش آفرینی کرده است.

بیشترین شهرت چستر بنینگتون بخاطر فعالیت در گروه متال/رپ لینکین پارک میباشد که اتفاقا از اعضای کلیدی این گروه شمرده میشد و با مرگش این گروه دیگر فعالیت خودش را ادامه نداد.

قبل از لینکین پارک…

علاوه بر اینها وی قبل از اینکه به گروه لینکین پارک ملحق بشود، در چند گروه موسیقی دیگر از جمله دد بای سانرایز و استون تمپل هم حضور داشت و فعالیت میکرد.

چستر بنینگتون به عنوان یکی از 100 خواننده برتر تمام دوران ها شناخته میشود و همچنین یکی از چهره های تأثیرگذار قرن بیست و یک نیز میباشد.

بیوگرافی

چستر بنینگتون در سال 1976 در یکی از شهر های آریزونای آمریکا که فینیکس نامیده میشود، چشم به جهان گشود. وی در خانواده ای به دنیا آمد که مادرش یک پرستار و پدرش هم یک پلیس بود که تمام زندگی اش را صرف انجام تحقیقات در مورد تجاوز های جنسی کرده بود! بنابر گفته های خود چستر بنینگتون، وی از از دوران کودکی به فعالیت های هنری مثل نقاشی کشیدن و آواز خواندن علاقه داشت و این علاقه به خاطر این بود که وی دوران بچگی بسیار سختی را پشت سر میگذاشت و تمام دوران کودکی اش را با دست و پنجه نرم کردن با تنهایی و آزار و اذیت دیدن توسط همکلاسی هایش میگذراند.

چستر بنینگتون قربانی تجاوز !!!

او چند سال قبل از مرگش در یک مصاحبه ای اعلام کرده بود که من تقریبا از سن 7 سالگی ام توسط یکی از دوستانم که اتفاقا از من بزرگ تر بود، مورد تجاوز قرار میگرفتم و این اتفاق تا چندین سال دیگر هم ادامه داشت و من از ترس اینکه بقیه راجب من چه فکری میکنند، این موضوع را به هیچکس بیان نمیکردم!

علاوه بر این من بخاطر داشتن جثه ضعیف همیشه در مدرسه توسط بقیه مورد آزار قرار میگرفتم و برای اینکه بتوانم هم با تنهایی و هم با شکلات گفته شده راحت تر کنار بیایم ، سر خودم را با موسیقی و نقاشی گرم میکردم.

پدر و مادر چستر در 11 سالگی او از هم طلاق گرفتند و همین شرایط را برای چستر بیشتر سخت کرد. حضانت وی از آن زمان به بعد بر عهده پدرش بود.

همین مسائل باعث شد تا چستر بنینگتون از همان دوران نوجوانی به الکل و مواد مخدر روی بیاورد! البته او در بزرگسالی با تلاش های بسیار توانست اعتیاد هایش را کنار بگذارد و خودش اعتراف کرد که مصرف الکل و مواد مخدر اصلا چیز خوبی نیست!

همچنین چستر گفته بود که شرایط اقتصادی شخصی ام خیلی خفت بار بود و برای اینکه بتوانم زندگی ام را بگذرانم تصمیم گرفته بودم تا در یک رستوران کار کنم.

مرگ چستر بنینگتون

چستر بنینگتون روز ۲۰ ژوئیه (۲۹ تیر) در منزلش در شهر لس آنجلس خود را به دار آویخت. او که هنگام مرگ ۴۱ سال داشت پدر شش فرزند بود. خواننده اصلی گروه لینکین پارک سال ها از اعتیاد به مواد مخدر و الکل رنج برده بود.

به گفته آقای الایاس، حدود ساعت نه صبح روز پنجشنبه، فردی از خانه هنرمند ۴۱ ساله در پالوس وردس در نزدیکی شهر لس آنجلس،در تماس تلفنی با پلیس از کشف جسد خبر داده است، اما جزئیات بیشتری درباره چگونگی این کشف مطرح نشد.

چستر بنینگتون و همسرش

یک ازدواج ناموفق

بنینگتون دو بار ازدواج کرده و از خود شش فرزند به جا گذاشته است. او در گذشته با صراحت درباره ابتلا به افسردگی و درگیری خود با مواد مخدر و نیز تعرض جنسی یکی از آشنایانش به او در دوران کودکی سخن گفته بود.

همکار بنینگتون در گروه لینکین پارک، مایک شینودا، در توییتر نوشت: «شوکه و دلشکسته، اما حقیقت دارد.»

قرار بود گروه یک هفته دیگر تور کنسرت جدیدی آغاز کند و تا پاییز در ایالات متحده، کانادا و ژاپن روی صحنه برود. در دو دهه‌ای که از تأسیس لینکین پارک می‌گذرد، گروه با ترکیبی از راک، هیپ هاپ و رپ میلیون‌ها طرفدار پیدا کرده است.

آلبوم های موفق لینکین پارک

نخستین آلبوم آنها «هایبرید تئوری» که هفده سال پیش به یازار آمد، ده میلیون بار به فروش رفت. دو جایزه گرمی، سه جایزه موسیقی جهانی، ده جایزه ام.تی.وی و چهار جایزه بهترین کلیپ موسیقی ام.تی.وی و جوایز متعدد دیگر از دستاوردهای گروه است. همین دو ماه پیش هفتمین آلبوم استودیویی لینکین پارک به نام «یک نور بیشتر» به بازار آمده بود. ساعاتی پس از مرگ چستر بنینگتون یکی از کلیپ‌های موسیقی آلبوم منتشر شد.

آخرین ویدئو قبل از مرگ چستر بنینگتون
تصویری آخرین ویدئوی چستر قبل از مرگ …

ویدئویی از چستر بنینگتون چند ساعت پیش از مرگ

همسر چستر بنینگتون، خواننده گروه لینکین پارک که دو ماه پیش خودکشی کرد، ویدئویی از تنها چند ساعت پیش از مرگ این خواننده را منتشر کرد

تالیندا بنینگتون در صفحه توئیتر خود علت انتشار این ویدئو را اطلاع رسانی درباره بیماری افسردگی عنوان کرد تا به این ترتیب نشان دهد این بیماری «چهره و حالت روحی» خاصی نمی شناسد و یک بیماری جدی است.

چستر بنینگتون در تصاویر این ویدئو که ۳۶ ساعت پیش از خودکشی او به ثبت رسیده است، در حال وقت گذرانی با خانواده خود و بازی با پسرش دیده می شود. او به نظر شاداب می رسد و نشانه ای از کلیشه هایی که در مورد بیماری افسردگی رایج است، در او دیده نمی شود.

چستر بنینگتون روز ۲۰ ژوئیه (۲۹ تیر) در منزلش در شهر لس آنجلس خود را به دار آویخت. او که هنگام مرگ ۴۱ سال داشت پدر شش فرزند بود. خواننده اصلی گروه لینکین پارک سال ها از اعتیاد به مواد مخدر و الکل رنج برده بود.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید