ElkY ، پوکر باز حرفه ای فرانسوی ! نگاهی به زندگینامه پرماجرای پوکرباز موفق الکی .

توسط Hichkas

امروزه افراد بسیاری از بازی های آنلاین به ثروت بالایی رسیده اند. یکی از این اشخاص، فردی به نام ElkY است. او علاوه بر بازی های آنلاین، پوکر باز معروفی بوده و از ستارگان استارکرفت است. او در بازی های ویدئویی و وارکرافت تبحر داشت و صاحب سبک بود.  حال در این مقاله بیشتر به این مسئله میپردازیم و بیشتر آشنا خواهیم شد با این استوره …

از سال ۲۰۰۷ به پوکرروی آورد و چون ذهن فعالی داشت سریع در این بازی معروف شد و از طرف سایت پوکر استارز حمایت مالی می شد.

طبق تخمینی که از جوایزElkY شده است، او نزدیک به ۸ میلیون دلار ثروت دارد که این همه ثروت او نیست و او جوایز غیر نقدی از جمله ماشین زیاد گرفته است.

بیوگرافی ElkY

Bertrand grospellie با لقب ElkY در ۸ فوریه سال ۱۹۸۱ به دنیا آمد. او که به همراه با پدر و مادر تا سال ۲۰۰۱ در فرانسه زندگی کرد ولی بعد از آن به کره جنوبی مهاجرت کرد. در آن زمان، کره جنوبی مهد بازی های آنلاین و شرط بندی بود. پوکر از جمله بازی هایی بود که دراین زمان بسیار در بین جوانان محبوب بود.

ElkY در دوران نوجوانی به بازی های کامپیوتری علاقه داشت و از این که در یک بازی ببازد به شدت ناراحت می شد. او که در سن بیست سالگی و با مهاجرت به کره جنوبی، به دنیای بازی های ویدئویی روی آورده بود، به عنوان یک گیمر حرفه ای شناخته می شد. او به سه زبان تسلط داشت. فرانسه که زبان مادری اش بود، انگلیسی را هم که توانسته بود به خوبی یاد بگیرد و بعد از مهاجرت به کره جنوبی، کم کم به زبان این کشور هم تسلط پیدا کرد .

رتبه چهارم سایبری ElkY در کره

ElkY در سال ۲۰۰۱ در کره جنوبی، توانست در بازی های سایبری رتبه ۴ را بدست آورد و خود را به همه نشان دهد. او در سال ۲۰۰۲ رتبه خودش را ارتقا بخشید و مقام دوم را در این بازی ها کسب کرد. او خیلی زود توانست با فرهنگ مردم کره جنوبی خو بگیرد  . او که با موهای نارنجی و عینک آفتابی بزرگ در بین مردم حاضر می شد، قابل شناسایی بود. کره ای ها اگر اسم او را نمی دانستند، از چهره او می فهمیدند که او ElkY است. با این که او برنده خیلی از مراسم های تورنمنت پوکر بود!

 پدر و مادر او در همان فرانسه زندگی می کنند و تنها برادرش در آمریکا به کار تجارت مشغول است. او زندگی خاصی را دارد. دوستان کره ای او با اخلاق و رفتارش آشنا هستند و او را کامل می شناسند. یکی از کارهایی که ElkY در قبل از بازی های حساس خود انجام می دهد تمرین های ریلکسیشن است. او با ذهن باز در بازی ها شرکت می کند و کارهای بسیاری برای موفقیت در بازی انجام می دهد.

ElkY در حال بازی کردن Warcraft

 حضور ElkY در Starcraft and Warcraft III

ElkY در بازی های Starcraft یکی از بازیکنان صاحب سبک بود. بسیاری، از روش بازی های او تقلید می کنند. او در سال ۲۰۰۳ توانست در بازی های سایبر یورو پیروز شود. بازی های Starcraft در بین مردمان کره جنوبی بسیار اهمیت داشت و موفقیت ElkY در این بازی ها او را محبوب و معروف کرده بود. به طوری که صفحات زیادی با نام او ایجاد شده بود که همگی از طرفداران ElkY بوده و به نحوی فن پیج های او به حساب می آمدند. او همچنین  در وارکرفت هم بسیار حرفه ای بود و جوایز زیادی را هم توانسته بود کسب کند.

موفقیت Bertrand grospellie در وارکرفت

ElkY در کره جنوبی، تمام دوران گیمری را گذراند و مقام چهارم در آنگامنت استارلیگ را کسب کرده بود.او در وارکرفت در سال ۲۰۰۱ رتبه دوم این بازی را کسب کرد . در سال ۲۰۰۲ هم در Reign of chaos بازی وارکرفت در لیگ انگامنت مقام دوم را کسب کرد. این دوران، سال های آخر حضور او در حرفه گیمری بود. او در سال های بعد به بازی پوکر روی می آورد

ElkY و نامزدش

حرفه پوکر

حرفه پوکر یکی دیگر از راه هایی است که برای افراد می تواند جذاب باشد. این بازی که فکری، تخصصی و گروهی انجام می شود، می تواند درآمد خوبی را برای افراد داشته باشد، البته باید از باخت در این بازی و از دست دادن سرمایه غافل نشدو همیشه شکست را جزوی از پیشرفت قلمداد کرد.

بسار از افرادی که برای اولین بار پوکر بازی می کنند، به جنبه سرگرمی به این بازی نگاه می کنند و زمانی که در این بازی به برد می رسند و با مقدارکمی پول میرسند  می توانند در این بازی شرکت کنند و پول زیادی به جیب بزنند، دیگر به پوکر به عنوان منبع درآمد فکر می کنند.

از سرگرمی به حرفه …!

ElkY از جمله کسانی بود که مانند دیگران در ابتدا برای سرگرمی وارد این بازی شد. او بعد از مدتی علاقه اش به این بازی بیشتر شد و در پوکر های آنلاین شرکت می کرد. او با بردهایی که کسب می کرد، اعتماد به نفس بالایی پیدا کرده بود. این عوامل باعث شد تا او خیلی زود در دنیای پوکر معروف شود.

ElkY معتقد است به خاطر بازی های ویدئویی زیادی که انجام داده است، ذهن قوی برای تحلیل دارد و این یکی از عواملی است که او را در این بازی حرفه ای کرده است. علاقه او به پوکر به اندازه ای است که تحمل نشستن ساعت ها پشت میز و پوکر بازی کردن را دارد.

Elky

موفقیت های دوران حرفه ای ElkY در پوکر

معروفتی که ElkY از بازی های ویدئویی کسب کرده بود باعث شده بود، سایت پوکر معروف پوکر استارز حامی مالی او شود تا او با قدرت بیشتری در پوکر فعالیت کند و هر دو از بازی و برد های او سود کنند. اولین بار او در سال۲۰۰۷ در مسابقات EPT به مگنوس پیترسون در کپنهاگ باخت و رتبه دوم را کسب کرد. جایزه او در این بازی مبلغ ۴۰۰ هزار دلار بود.

کسب مقام دوم برای ElkY در بازی کپنهاگ، افتخار بزرگی برای او بود اما او توانست با کسب مقام اول در PCA ۲۰۰۸ Caribean Adventure آن ناکامی را جبران کند. جایزه این برد مبلغ بالای ۲ میلیون دلار بود. در ۱۱ ژوئن سال ۲۰۰۷ یکی از بزرگترین برد های ElkY رقم خورد. او در No limit holdem ۲۵ توانست جایزه ۴۰۰ هزار دلاری را بدست آورد.

ElkY پشت میز پوکر

میزان ثروت

ElkY از ثروتمندان بازی پوکر است. او فقط ۲.۵ میلیون دلار از یک بازی خود کسب کرده است که این مبلغ رقم بسیار بالایی است. از مجموع جوایزی که او در مسابقاتش از بازی های ویدئویی تا پوکر بدست آورده است، به عددی نزدیک به ۱۸ میلیون دلار می رسیم. ثروتی که شاید مقدارش بیشتر از این ها باشد چرا که به او در تعدادی از بازی هایش جوایزی مانند ماشین داده شده است. برای مشاهده دقیق ثروت این پوکر باز می توایند به یوتیوب ElkY مراجعه کنید.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید