Lil Uzi Vert ، رپر آمریکایی معروف و الماس روی پیشونی اش ! زندگینامه لیل اوزی ورت .

توسط Hichkas

این هفته Lil Uzi Vert یک الماس غول پیکر صورتی 10 عیار در وسط پیشانی خود ارائه داد.

 چرا کسی پوست پیشانی خود را به خطر بیندازد تا خودش را برای همیشه به یک سنگ قیمتی 24 میلیون دلاری متصل کند؟ 

در این بیوگرافی از مجله قمار همراه ما باشید تا بیشتر با این خواننده آشنا شوید شاید با کمی آشنا پنداری بشود او را درک کرد .

Lil Uzi Vert

معرفی کلی Lil Uzi Vert

سیمر بیسیل وودز  متولد ۳۱ ژوئیه 1994 معروف به لیل اوزی ورت : Lil Uzi Vert، خواننده رپ و ترانه‌سرای آمریکایی است. خال کوبی صورت، پیرسینگ صورت، مدل موی غیرعادی و لباس‌های آندروجینی شخصیت او را متمایز کرده است. موسیقی او توسط موضوعات غالباً تاریک و بر ملودی خاص خودش هست. لیل اوزی در فیلادلفیا متولد و بزرگ شد، پس از انتشار میکس تیپ تجاریLuv Is Rage،۲۰۱۵، که منجر به عقد قرارداد ضبط با آتلانتیک رکوردز شد، به رسمیت شناختن اولیه خود را به دست آورد.

موفقیت بعد از اولین تک آهنگ

 لیل اوزی در پی انتشار اولین تک آهنگ خود با عنوان “Money Longer” در سال ۲۰۱۶ مورد توجه کاربران قرار گرفت. این ترانه به عنوان آهنگ اصلی میکس تیپ بعدی (Lil Uzi Vert vs. the World، ۲۰۱۶) عمل می‌کند، که همچنین شامل آهنگ “You Is Right” بود. پس از انتشار دو میکس تیپ در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷، از جمله یکی با همکاری گوچی مِین، لیل اوزی در آهنگ “Bad and Boujee” از میگوس با رتبه برتر جدول بیلبورد۱۰۰ حضور یافت. وی بعداً با “XO Tour Llif3″، که برنده جایزه موزیک ویدئوی ام تی وی برای بهترین تک آهنگ تابستان شد، اولین تک آهنگ برتر خود را تضمین کرد.

بیلبورد و Lil Uzi Vert

“XO Tour Llif3” به عنوان تک آهنگ اصلی آلبوم استودیویی(Lil Uzi Vert Luv Is Rage 2، ۲۰۱۷) اولین بار در بیلبورد ۲۰۰ شروع به کار کرد و توسط انجمن صنعت ضبط موسیقی آمریکا(RIAA) دو پلاتینیم 2X گرفت. در جوایز گرمی ۲۰۱۸، لیل اوزی ورت نامزد بهترین هنرمند تاره کار شد. دومین آلبوم استودیویی وی، (Eternal Atake )۲۰۲۰، از محبوب‌ترین آلبوم‌های هیپ هاپ بود و در بیلبورد ۲۰۰ به مقام اول رسید. وی قرار است سومین و چهارمین آلبوم های استودیویی خود را در سال ۲۰۲۱ با نام های “Luv Is Rage 3” و “Forever Young” را منتشر کند.

بیوگرافی

سیمر وودز در ۳۱ ژوئیه ۱۹۹۴ در محله فرانسیسویل شمال فیلادلفیا به دنیا آمد. او با شنیدن آهنگ های مایک جونز و یینگ یانگ توینز بزرگ شد. اولین آلبوم جونز اولین آلبومی بود که او خریداری کرد. وودز بعداً شروع به گوش دادن به ویز خلیفا و میک میل کرد که سبک آینده او را تحت تأثیر قرار دادند. او همچنین از ۱۳ سالگی شروع به گوش دادن به مرلین منسون ، پرامور ، اسمش مات ، راکت سامر، سیمیان، مای کمیکال رومنس و آل امریکن ریجکت می کند و گفته است که او طرفدار پر و پا قرص مرلین منسون است و حیوانات مکانیکی آلبوم مورد علاقه او است.

شروع از کلاس دهم

وودز در کلاس دهم شروع به رپ کردن کرد ، و پس از شنیدن فری استایل همکلاسی اش ویلیام آستون بر روی آهنگ کریس براون ، به رپ خوانی علاقه‌مند شد. استون و دوست دیگر او گروه رپی به نام “استِک تاون” ایجاد کردند که در ۱۷ سالگی وودز منحل شد.

وودز مدرسه را رها کرد و در یک فست فود شروع به کار کرد ، اما پس از چهار روز او کار را ترک کرد و مادرش او را از خانه بیرون کرد. اوضاع منجر به این شد که وودز اولین خال کوبی صورت خود را ، کلمه “ایمان” را در زیر خط موهای خود انجام دهد ، که باعث تحریک وی برای جدی گرفتن حرفه رپ شد.

الماس پیشانی Lil Uzi Vert

تعبیه کردن الماس بر پیشانی Lil Uzi Vert

پیرسر شان داودل گفت GQ تعبیه جواهرات تقریباً در هر نقطه از بدن با استفاده از پایه های فلزی کوچک با یک پایه نازک و گسترده که در زیر پوست لنگر می اندازند ، امکان پذیر است. این تکنیک که کاشت میکرودرم یا ترانس درمال نامیده می شود (بستگی به اندازه پای لنگر دارد) ، یک میله رزوه دار را نشان می دهد که می توان روی آن جواهرات را پیچ کرد. معمولاً فقط برای اجسام تا حدود هشت میلی متر کار می کند. الماس صورتی Uzi larger بسیار بزرگتر از آن است. یک سنگ قیمتی بزرگتر و سنگین تر ، خطر خم شدن پست یا ایجاد عفونت را دارد – در یکی از حالات بهتر. بدترین؟ داودل می گوید: “اگر به صورت او ضربه می خورد ، نیمی از پیشانی او را می شکافد.”

روش مغناطیسی چسباندن الماس !

اما روش دیگری وجود دارد که یوزی می توانست این کار را انجام دهد: الماس را مانند آهن ربا یخچال به سر خود بچسبانید. داودل می گوید گزینه ایمن تر برای قطعات سنگین مانند الماس Uzi مغناطیسی پست ها است. این کار باعث می شود که یوزی شب با راحتی بیشتری سنگ قیمتی را بردارید – یا مثلاً صورت خود را بشویید یا پیراهنی بپوشید. مانند آن شارژرهای فانتزی لپ تاپ اپل ، اگر الماس جدا شود ، به جای اینکه پاره شود ، از صورت Uzi می افتد.

Lil Uzi Vert

ایمنی الماس برای Lil Uzi Vert در اولویت است

اما به نظر می رسید که اوزی به محکم بودن الماس اشاره می کند  ، که همراه با چند عکس در جایی که کمی خارج از مرکز به نظر می رسد ، ما را به این باور میرساند که  این ماده به احتمال زیاد با بیش از برخی یون های باردار پیوند خورده است. پس چرا کسی پوست پیشانی خود را به خطر بیندازد تا خودش را برای همیشه به یک سنگ قیمتی 24 میلیون دلاری متصل کند؟ احتمالاً برای اولویت قرار دادن ایمنی خود الماس است: داودل می گوید اگر اوزی از آهن ربا استفاده می کرد ، اگر به اندازه کافی دور بزند ، قطعه سنگینی از آن می افتد. اوزی که در یک لایو اینستاگرام گفت که سه سال صرفه جویی کرده و این قطعه بیشتر از ماشین و خانه اش هزینه کرده است ، احتمالاً فقط یک روش مطمئن برای حفظ امنیت آن را می خواسته است.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید