تونی مهفود ، مدل و نقاش معروف آلمانی ! نگاهی به زندگینامه اقای Toni Mahfud .

توسط Hichkas

در این بخش بیوگرافی تونی مهفود مدل و نقاش مشهور آلمانی را مرور می کنیم. تونی مهفود بخاطر چهره زیبا و خاص خود در شبکه های اجتماعی (فیس بوک) به شهرت رسید،تونی مهفودیک دورگه عربی-آلمانی است و در حال حاضر جزو زیباترین مردان جهان محسوب می شود. تونی مهفود همچنین یکی از محبوب ترین ها در اینستاگرام می باشد. در ادامه به طور کلی با toni mahfud آشنا خواهیم شد. با مجله پارس ناز همراه باشید.

تونی مهفود کیست؟

(toni mahfud) یک مدل مشهور عربی-آلمانی می باشد. پدرتونی مهفودعرب تبار و مادرش آلمانی است، تونی ;I متولد سال 1373 می باشد در شهر هامبورگ متولد شده،تونی مهفودتحصیل کرده  رشته گرافیک میباشد و در رشته های نقاشی و عکاسی فعالیت می کند.تونی مهفودتاکنون ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

تحصیلات Toni Mahfud

او در رشته گرافیک و همچنین عکاسی تحصیل کرده و حالا یه عنوان یک مدل مشهور و گران قیمت فعالیت می کند.

 تونی در کشور خودش طرفداران بسیار زیادی دارد و در خاورمیانه و آمریکا هم بسیار مشهور می باشد.

قد و وزن Toni Mahfud

تونی مهفود 80 کیلوگرم وزن دارد،تونی مهفودقد بلندی دارد و بسیار بلند قامت است و 190 سانتی متر قد دارد!تونی مهفوددر رشته ورزشی بدنسازی فعالیت می کند و از نظر عضلانی نیز قوی میباشد .

تونی مهفود چگونه مشهور شده؟

تونی با ظهور فیس بوک مشهور شد.تونی مهفودعکس های خاص زیادی از خودش در فیس بوک منتشر کرده بود و به دلیل چهره خاصی که دارد خیلی زود در کشور آلمان مشهور شد.تونی مهفوددر آلمان به کار مدلینگ مشغول شده و در مدت کمی به شهرتی جهانی دست پیدا کرد.

عمل زیبایی تونی مهفود

برخلاف بسیاری از ادعاها و عکس هایی که از کودکیتونی مهفودمنتشر شده، آقای مهفود تاکنون هیچ گونه عمل زیبایی انجام نداده،تونی مهفودعکس های زیادی از دوران کودکی و نوجوانی خود در شبکه های اجتماعی منتشر کرده که نشان می دهندتونی مهفودتاکنون زیر تیغ جراحی زیبایی نبوده است.

زیباترین مردان جهان

نام Toni Mahfud همیشه در بین زیباترین مردان جهان دیده شده است .تونی مهفوددر حال حاضر در کشور ایالات متحده آمریکا ساکن میباشد  و ششمین مرد زیبای جهان لقب گرفته است.

پیج اینستاگرام تونی مهفود

همانطور که در بالا بیان داشتیم Toni Mahfud یکی از پرطرفداترین مدل های مرد جهان در اینستاگرام می باشد.تونی مهفود3.5 میلیون فالوور دارد و تاکنون بیش از 1000 پست به اشتراک گذاشته استو حتی میتوان اورا به عنوان یک اینفلوئنسر خطاب کرد .

حال  اگر می خواهید جزو دنبال کنندگان Toni Mahfud در اینستاگرام باشید به صفحه tonimahfud@ در شبکه اجتماعی اینستاگرام مراجعه کنید.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید