ونسا سلبست ، بهترین پوکرباز زن جهان ! همه چیز درباره زن جوان پوکرباز Vanessa Selbst .

توسط Hichkas

ما در  این مقاله قصد داریم تا در مورد یکی از بهترین پوکر باز های زن جهان که تنها با 36 سال سن توانست با بازی فوق حرفه ای در عرصه ی پوکر به یکی از برترین پوکر بازان زن جهان و مشهورترین قماربازان  تبدیل شود یعنی ونسا سلبست یا همان Vanessa Selbst مطالبی را برای شما بیان خواهیم کرد .

ونسا سلبست کیست ؟

ونسا سلبست متولد جولای سال 1984 و به تاریخ شمسی متولد سال 1363 می باشد .ونسا متولد بروکلین نیویورک در ایالت متحده آمریکا می باشد. 

بعد از پایان یافتن تحصیلات خود در دوره دبیرستان و گرفتن دیپلم ش از یکی از  بهترین دبیرستان های  بروکلین  توانست به دانشگاه رود  ، او در دانشکده تکنولوژی دانشگاه ماساچوست  به مدت یک سال و  چند ماه به تحصیل پرداخت .  اما او به دلیل بی علاقگی در رشته خود و همچنین  دانشگاه ش اقدام به تغییر دانشگاه خود کرد

ادامه تحصیلاتش را در دانشگاه ییل و همچنین در رشته علوم سیاسی با موفقیت سپری کرد  و موفق به کسب مدرک کارشناسی در رشته علوم سیاسی شد. و بعد از یک سری اتفاقات دیگر موفق به دریافت عنوان بهترین پوکر باز زن جهان  شد او نیز مدتی را که تقریباً یک سال بود در کشور اسپانیا زندگی کرد ولی دلش طاقت نیاورده و دوباره به آمریکا بازگشت. 

vanessa selbst برترین پوکر بازان زن جهان

ونسا سلبست از دوران کودکی به این بازی پوکر علاقه ی بسیار زیادی داشت به گونه ای که از رشته های تنیس و بسکت بال که درآن زمان دوستانش در آن سن به این رشته ها علاقه ی بسیار زیادی داشتند و خانوادش او را در این رشته ها در مدرسه ثبت نام کرده بودند انصراف داده و بعد از گذراندن تحصیلات دانشگاهی اش به طور جدی و از حالت آماتور این رشته را آغاز کرده و به علت علاقه ی بسیار زیادی که به این رشته داشت توانست به یکی از حرفه ای ترین پوکر بازان در سطح جهانی تبدیل شود.

درامد ونسا سلبست

ونسا سلبست   با تمرین های بسیار زیاد و همچنین کسب موفقیت های زیادی در مسابقات این رشته به جایگاه بسیار بالایی یعنی موفق ترین زن پوکر باز تاریخ جهان و همچنین رتبه ی 68 در بین برترین پوکر بازان جهان قرار گرفت و  از همین طریق نیز به کسب درآمد های بسیار هنگفتی پرداخت ، که طبق آمار گفته شده از سوی مجلات و کنفدارسیون های خبری او توانسته است به کسب بیش از 11 میلیون دلار از طریق مسابقات لایو پوکر موفق شود

بیوگرافی ونسا سلبست

ونسا سلبست متولد ماه جولای سال هزار و نهصد و هشتاد و چهار در شهر بروکلین کشور نیویورک در ایالت متحده ی آمریکا می باشد. او بعد از گرفتن مدرک کارشناسی خود در رشته علوم سیاسی از دانشگاه ییل، برای گذراندن دوره برنامه فولبرایت اقدام کرد.

 در این دوره اشخاص بر اساس توانایی های خود می توانستند کمک مالی دریافت بکنند تا از این طریق به ایجاد کسب و کاری مناسب برای خود بپردازند. او بعد از این دوره مدتی را در کشور اسپانیا برای ایجاد کسب و کار زندگی کرد اما در این کار موفق نبوده و دوباره به آمریکا بازگشت و این دفعه در شرکت مشاوره مک کینسی به عنوان یک کارمند شروع به کار کرد.

 او که علاقه بسیاری به تحصیل در رشته حقوق داشت بعد از مدتی دوباره به دانشگاه رفته و مشغول به تحصیل در رشته حقوق شد که توانست سرانجام در سال ۲۰۱۲ موفق به کسب دکترای حقوق یعنی درجه جی دی برسد. 

آشنایی با خانواده ونسا

ونسا سلبست که رئیس اتحادیه کویر-استریت بود که معنای کویر عجیب و غریب بوده و به افرادی که گرایش جنسی مشخصی در حیطه ی زن یا مرد بودن ندارند اطلاق می شود، خود او نیز عضو این اتحادیه بوده وجزو این اشخاص محسوب می شود، در سال 2013 با دوست دخترش میراندا ازدواج کرد و این دو توانستند در سال 2018 مادر پسری به نام فلیکس شوند. هم اکنون ونسا سلبست و خانواده اش در نیویورک زندگی می کنند.

تورنمنت های ونسا سلبست

ونسا سلبست که به عنوان یکی از حرفه ترین زنان پوکر باز معرفی می شود در تورنمت های بسیار زیادی شکرت کرده و توانست بر اساس موفقیت ها و امتیازاتی که به دست می آورد به صدر جدول Global Poker Index به عنوان پر امتیاز ترین پوکر باز برسد.

10 بازیکن برتر زن دنیای حرفه ای پوکر

ونسا سلبست آمریکایی که یکی از 10 بازیکن برتر دنیای حرفه ای پوکر به شمار می رود برد های بسیار زیادی داشته که می توانید برای دیدن فیلم های برد ونسا سلبست به یوتیوب مراجعه کرده و این فیلم ها را مشاهده کنید.

در واقع پوکر آنلاین و ونسا سلبست دو جزو از هم جدا نشدنی هستند به گونه ای که او حتی با وجود بازنشستگی اش در این عرصه باز هم به بازی پوکر آنلاین می پردازد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید