ارز های دیجیتال مطمئن برای سرمایه گذاری در سال 2021 کدامند ؟

توسط Hichkas

هر ساله مقالات متعددی در مورد بهترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری منتشر می شود و کم و بیش جواب های مثبتی از آنها گرفته می شود . ما در مجله قمار تصمیم گرفتیم این مقاله را هر شاله ارائه دهیم . با ما همراه باشید …

آیا این موارد 100% هستند ؟

مسلماً جواب خیر است . حتی بزرگترین تحلیگران کریپتو کارنسی ها و ارز های دیجیتال هم هیچگاه صد در صد درست پیش بینی نمی کنند چرا که هزاران عامل مختلف و غیر قابل پیش بینی در این بازار بزرگ تاثیر گذارند که حتی صاحبان ارز های دیجیتال هم از آنها بی خبرند . آیا با این اوصاف نمی شود به این مقاله اعتماد کرد ؟ در واقع هیچ مقاله مطمئنی در این رابطه نمی شود یافت اما در این مقاله می توانید بالاترین احتمالات را داشته باشید یا خیلی ساده بگیم احتمال آینده دار بودن این ارز های دیجیتال از بقیه بالاتر است .

ارز های دیجیتال برتر 2021

در همین ابتدا باید بگوییم که ارز های دیجیتال معرفی شده در این مقاله احتمال پیشرفت بالاتری به نسبت دیگر رمز ارزها دارند اما این موضوع دلیل بر آن نیست که بقیه ارز های دیجیتال پتانسیل پیشرفت نداشته باشند و حتی ممکن است در طول سال 2021 ارز های دیگری از این رمزارز ها پیش بگرند و پیشرفت های بیشتر داشته باشند . در واقع ما سعی کردیم که تعادلی میان با پتانسیل بودن این ارز ها و مطئن تر بودن آنها بر قرار کنیم . خوب بیش از این وقت شما را نمی گیریم و نظر شما را به بهترین ارز های دیجیتال 2021 جلی می کنیم :

ارز های دیجیتال 2021 : 1 – بیت کوین BTC

در حال حاضر بیت کوین قیمتی تقریباً 35 هزار دلاری دارد و نزول بالایی را امسال تجربه کرد . رتبه این ارز دیجیتال در حال حاضر شماره یک است و بهترین رمز ارز از نظر ارزش در بازار محسوب می شود . بیت کوین یکی از ارز های دیجیتال است که هیچ سرمایه گذاری نیست که با خرید آن و صبور بودن پاداش کارش را نگرفته باشد . در حال حاضر بیت کوین بیش از 60 درصد بازار کریپتوها را به خود اختصاص داده که این مقدار کمی نیست ! اینکه بیت کوین همواره اولین بوده و است ، بالاترین امنیت را دارد و جامعه بسیار عظیمی را به خود اختصاص داده است نشان از مطمئن بودن آن در حوزه سرمایه گذاری می دهد .

2 – اتر (اتریوم) ETH

هم اکنون اتریوم قیمتی حدود 2300 دلار دارد و رتبه این رمز ارز محبوب در حال حاضر دوم است و بعد از بیت کوین با ارزش ترین ارز دیجیتال در بازار کریپتو کارنسی محسوب می شود . اتریوم همواره قبل اعتماد ترین پلتفورم برای قرار داد های هوشمند و برنامه های غیر متمرکز بوده و هست . با توجه به اینکه قرارداد های هوشمند و برنامه های غیر متمرکز همیشه در اهمیت بالایی در بازار رمز ارز ها بوده است این مسئله کمک کرده است که اتریوم همیشه بین ارز های دیجیتال برتر بدرخشد . جالب است بدانید که بالای 80 درصد از توکن های بازار بر روی اتریوم انتقال می یابد و کلاً اتریوم همواره سرش شلوغ است !! و این با ارزش بودن یک رمز ارز را نشان می دهد .

3 – بایننس کوین BNB

قیمت بایننس کوین از بهمن ماه سال گذشته تا به الان از 122 دلار به نزدیک 300 دلار رسیده است و این رشد بیش از دو برابری نوید یک رمز ارز با ارزش و مطمئن را می دهد . رتبه بایننس کوین از لحاظ ارزش در بازار هفت است و جایگاه خوبی را از نقطه شروعش تا به الان برای خود دست و پا کرده است . پولکادات و کادانو که رقیب های سرسخت اتریوم بودند با اینکه عملکرد عالی و با ثباتی در بازار داشته اند اما نتوانستند به خوبی بایننس کوین عمل کنند و در این قافله از این ارز دیجیتال عقب ماندند (گرچه پولکادات و کاردانو نیز از گزینه های خوب سرمایه گذاری اند) . این ارز دیجیتال که پشتوانه بزرگترین صرافی کریپتوها یعنی بایننس را دارد هر ساله چیزی حدود 100% پیشرفت را بدست می آورد و از گزینه های خوب بازار است .

ارز های دیجیتال 2021 : 4 – استلار XLM

ارز دیجیتال استلار در حال حاضر قیمت حدودی 0.27 دلار دارد در رتبه دهم با ارزش ترین ارز های دیجیتال است و با تمام نزول هایی که داشته همچنان از گزینه های خوب سرمایه گذاری است و آینده خوبی برای آن پیش بینی می شود . استلار که رقیب اصلی او XRP نگون بخت بود که با شکایت کمیسیون بورس آمریکا چشم ها از رویش برداشته شد ، حال رقیب اصلی خود ریپل را کنار زده و به جایگاه قابل قبولی رسیده است . استلار عملکردی نزدیک به ریپل دارد اما با تمرکز زدایی بیشتر و آزادی عمل بالاتر برای اشخاص حقیقی و حقوقی . این ارز دیجیتال یک پیشرفت 190 درصدی را در یک هفته تجربه کرده و کلاً از آینده داران این بازار است .

5 – فایل کوین FIL

فایل کوین که با تمام نزول های بازار رمز ارزها قیمتش در حال حاضر 59 دلار است و ثبات خود را با سود آروم حفظ کرده است رتبه 37 با ارزشترین رمزارزها را با خود یدک می کشد . ذخیره سازی فایل ها بر روی بلاک چین ایده نابی است که ذهن خیلی از توسعه دهندگان این عرصه را به خود جلب کرده و اما در بالاترین سطح این موضوع فایل کوین با اقتدار ایستاده است . فایل کوین از همان 2008 که معرفی شد با جذب سرمایه دویست میلیون دلاری شروع خوبی داشت و تا الان رشدش را ادامه داده و قطعاً یکی از مناسب ترین گزینه های سرمایه گذاری بوده و هست .

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید