کلاب هاوس چیست ؟ همه چیز در مورد راهکار ها و دعوتنامه اپلیکیشن Clubhouse .

توسط Hichkas

اپلیکیشن کلاب هاوس مدتیست که برای کاربران فضای مجازی آشناست و به طرز عجیبی به تعداد مخاطبان آن افزوده می شود.
حال میخواهیم بدانیم طرز استفاده از کلاب هاوس چگونه است. زمان زیادی گذشت و فهرست شبکه های اجتماعی تغییری نکرده بود.
مدتی قبل اپلیکیشن کلاب هاوس که برنامه ای صوت محور است به دلیل چند مصاحبه از ایلان ماسک مالک کمپانی ایس پیس ایکس و تسلا در مدت کوتاهی بیش از ۱۰ میلیون کاربر جذب کرد و به سرعت در بین برنامه های محبوب جایگاه مناسبی پیدا کرد.

ساختار برنامه کلاب هاوس بسیار ساده است، ولی در مورد ثبت نام،طرز کار با آن و نحوه ی مدیریت کردن روم های آن لازم است تا توضیحاتی داده شود. در ادامه با ما باشید تا با این شبکه اجتماعی بیشتر آشنا شویم.

نصب کلاب هاوس

اولین قدمی که هرکس برای استفاده از شبکه های اجتماعی برمیدارد ثبت نام کردن در ان است. برخلاف خیلی از برنامه ها در فضای مجازی ، برای ثبت نام در کلاب هاوس فقط به شماره تماس و تنظیم نام کاربری خلاصه نمی شود.
تنها در صورتی میتوانید از این برنامه استفاده کنید که از طرف یکی از افراد حاضر در کلاب هاوس برای شما دعوت نامه ارسال شود. برنامه ی رسمی و قانونی کلاب هاوس هم اکنون فقط برای پلترم ios در دسترس است
اما نسخه های غیر رسمی این برنامه برای کاربران اندروید نیز به کمک وب سرویس های کلاب های فراهم شده است
از طرف دیگر شنیده شده نسخه رسمی کلاب هاوس برای کاربران اندروید نیز به زودی منتشر خواهد شد.

قبل از دعوت Clubhouse چه کنیم ؟

شما می توانید قبل از اینکه کسی برای شما دعوت نامه بگیرد با وارد کردن شماره خود مراحل اولیه ثبت نام در کلاب هاوس را طی کنید.
و بعد از آن نام کاربری خود را تا زمانی کسی شمارا دعوت کند رزرو کنید.
انجام مراحل اولیه ثبت نام رابه شما پیشنهاد می کنیم زیرا با انجام این کاربرای افرادی که شماره شما را در مخاطبین خود ذخیره دارند اعلانی به عنوان انتظار شما برای دعوت به کلاب هاوس ارسال می شود.
و ان ها توانایی ارسال دعوت نامه را برای شما دارا هستند.
دعوت کردن هر فرد به کلاب هاوس کار ساده ای است.

تعداد نفرات قابل دعوت در Clubhouse


در حالت پیش فرض هر فرد می تواند برای سه نفر از مخاطبین خود دعوت نامه دریافت کند که با گذشت زمان با دعوت افراد بیشتر دعوت نامه ها نیز بیشتر می شوند.
با انتخاب آیکون پاکت نامه که در نوار اپلیکیشن قرار دارد می توانید فرد مورد نظر خود را به کلاب هاوس دعوت کنید.
.دنبال کردن موضوعات مورد علاقه
بعد از تمام شدن مراحل اولیه ثبت نام و دریافت دعوت نامه،انتخاب عنوان های مورد علاقه شما برای کمک به الگوریتم کلاب هاوس برای پیشنهاد
اتاق های مورد علاقه شما مرحله بعدی است.
زمانی که انتخاب موضوعات مورد علاقه شما تمام شد Clubhouse از شما برای دسترسی به لیست مخاطبانتان را در خواست می کند تا علاوه بر نمایش مخاطبین فعال شما در کلاب هاوس،همراه با افراد همراه با افراد تاثیر گذار در زمینه های مورد علاقه شما،برای ارسال دعوت نامه نیز بتوانید فرد دلخواه خود را انتخاب کنید.

پروفایلتان را تکمیل کنید

در کلاب هاوس نیز مانند سایر شبکه های اجتماعی پروفایل یکی از بخش های مهم به شمار می رود که اگر قصد دارید فعالیت جدی در کلاب هاوس داشته باشید این اهمیت دو برابر می شود.

به نظر می رسد کلاب هاوس با رشد سایر شبکه های اجتماعی مشکلی ندارد
زیرا در همین بخش می خواهد در صورت علاقه پروفایل توییتر و اینساگرامتان را به برنامه لینک کنید
با اینکار قسمت قابل توجهی از پروفایل شما نظیر تصویر پروفایل و بیوگرافی به صورت خودکار تکمیل می شود. در صورتی که خودتان می خواهید هر کدام از بخش های پروفایلتان را به صورت دستی تنظیم کنید می توانید از انتخاب عکس پروفایل شروع کنید.
توجه کنید که انتخاب عکس پروفایلی که چهره شما را به صورت واضحی نشان دهد به بیشتر شدن مقدار تأثیر گذاری روی باقی کاربران Clubhouse کمک بسیاری می کند، زیرا بیشتر کاربران سعی دارند با افراد مختلف ارتباط برقرار کنند و این ارتباط داشتن میتواند تا حد بسیاری به عکس پروفایل طرف مقابل بستگی داشته باشد.

اهمیت بیوگرافی کلاب هاوس

برای افرادی که می خواهند فعالیت جدی در کلاب هاس داشته باشند بیوگرافی یکی از قسمت های جذاب و مهم است.
در روم های کلاب هاوس اگر فردی روی پروفایل شما کلیک کند،تنها قسمتی از پروفایل شما شامل تصویر پروفایل و سه خط اول بایوگرافی را می بیند و در صورت کشیدن صفحه به بالا تمامی قسمت های پروفایل شامل متن کامل بیوگرافی و نام کاربری شما در سایر شبکه های اجتماعی را ببیند؛
این موضوع از مهم بودن سه خط ابتدایی بیوگرافی در Clubhouse خبر می دهد که می تواند منجر به جذب یا دفع دیگران در نگاه اولیه به پروفایلتان شود.

از روم های گفت و گو لذت ببرید

قسمت بزرگی از محتوا در کلاب هاوس به وسیله ی روم های گفت و گو رد و بدل می شود.
در صفحه ی ابتدایی برنامه (home page) روم هایی را مشاهده می کنید که به واسطه ی حضور افراد یا موضوعات منتخب شما نمایش داده می شود.
اگر اتاق های گفت و گوی صفحه اصلی شما را راضی نمی کند می توانید با رفتن به قسمت پایین صفحه و کلیک روی دکمه اکسپلور به تعداد روم های پیشنهادی در صفحه اصلی خود اضافه کنید؛
دکمه ی ذره بین بالای صفحه نیز علاوه بر امکان جست و جو، برای ورود به قسمت explore کاربرد دارد که علاوه بر نشان دادن افراد مرتبط به شما برای دنبال کردن، فهرستی از موضوعات مختلف را در اختیار شما می گذارد تا کلاب ها و افراد فعال در آن حوزه را نمایش دهد.

چه زمانی از برگزاری روم های کلاب هاوس مطلع شویم ؟

در قسمت بالایی آیکون تقویمی وجود دارد که در آن روم هایی وجود دارد که قبل از برگزاری زمان بندی شده اند.
شما می توانید در صورت علاقه،با انتخاب آیکون زنگوله کنار هر روم اعلان زمان آغاز آن را فعال کنید تا از روم هایی که دوست دارید جا نمانید.
توجه کنید نوار کوچکی نیز بالای رون های صفحه ی اصلی شما وجود دارد و به نوعی نسخه کوچک شده ی این قسمت است.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید