دوج کوین ارتقا پیدا می کند ! توییت های ایلان ماسک در مورد ارتقا سیستم Doge Coin .

توسط Hichkas

دوج کوین از میم کوین های بسیار موفق دنیای ارز های دیجیتال است که از بدو ورودش تا به حال و البته با حمایت های ایلان ماسک ، با رشد بسیار خوبی همراه بوده است . با مجله قمار همراه باشید تا خبر های جدید این ارز دیجیتال را بررسی کنیم .

دوج کوین

حمایت گران سرسخت دوج کوین

ایلان ماسک و مت والاس ، دو تن از بزرگترین حماست کنندگان دنیای ارز های دیجیتال و به خصوص رمز ارز دوج کوین با توئیت هایی که طی چندین روز قبل کردند خبر از یک به روز رسانی مثبت و کارآمد در سیستم دوج کوین دادند . آنها بر این باورند که این به روز رسانی که به زودی انجام می شود باعث رهبری این میم کوین بر روی ارز های دیجیتال می شود !

توییت جنجالی

کریپتو اسلیت گزارش کرد که آقای مت والاس از حمایت گران سفت و سخت دوج کوین در روز جمعه 18 تیر 1400 یک توئیت در مورد سیستم این رمز ارز منتشر کرد و به علاقه مندان دنیای ارز های دیجیتال نوید یک به روز رسانی بسیار کارآمد را داد . والاس اعلام کرد که این به روز رسانی علاوه بر ارزانتر کردن و قابل دسترسی تر کردن این سیستم ، سرعت تراکنش های آن را نیز تا حد زیادی افزایش خواهد داد . شما را به مطلاعه متن این توئیت دعوت می نماییم :

به زودی یک به روز رسانی برای دوج کوین انجام می پذیرد . این به روز رسانی دوج کوین را به درجه ای می رساند که به یکی از کارآمد ترین رمز ارز های دنیا تبدیل خواهد شد .

مت والاس (توییتر)

مت والاس یکی از موفق ترین یوتیوبر های دنیا در زمینه ارز های دیجیتال و به خصوص میم کوین معروف دوج کوین در حال حاضر است . کانال اختصاصی او در شبکه اینترنتی یوتیوب با نام Final Stand به یکی از مطرح ترین و معتبرترین انجمن ها در زمینه ارز دیجیتال تبدیل شده است .

دوج کوین

واکنش ایلان ماسک به توییت والاس در مورد دوج کوین

توئیت مت والاس در روز جمعه 18 تیر 1400 با حواشی ، جنجال و بازخورد های گوناگونی همراه شد . یکی از بازخورد های مهمی که به این توئیت جنجالی شده از طرف آقای ایلان ماسک بود . ایلان ماسک که صاحب کمپانی بزرگ تسلا می باشد و بارها خود را پدر دوج کوین نامیده است در بازخوردی به توئیت والاس اعلام کرد که این به روز رسانی علاوه بر اینکه امکانات سیستم دوج کوین را ارتقا داده و کاربری آن را مفیدتر و راحت تر می کند ، این میم کوین را بیش از پیش محبوب خواهد کرد . او همچنین اظهار داشت که این به روز رسانی ایرادات و نقطه ضعف هایی که حتی در بزرگترین ارز های دیجیتال دنیا مانند اتریوم و بیت کوین وجود داشت برطرف می کند و احتمال پیشی گرفتن دوج کوین و رشد چند برابری آن نیز وجود دارد .

متن توییت ایلان ماسک

سیستم تراکنش اتریوم و بیت کوین یک سیستم چند لایه است که سرعت آن در لایه اصلی و اول آن بسیار محدود و کم است و از طرفی هزینه ان بسیار بالاست . به نظر من دوج کوین به درجه ای می رسد که سرعت تراکنش را در لایه اول و اصلی خود افزایش دهد و با انتقال دادن تراکنش هایش به لایه دوم هزینه آنرا نیز بکاهد

ایلان ماسک (توییتر)

مشکلات بیت کوین و اتریوم

دو ارز دیجیتال برتر جهان یعنی بیت کوین و اتریوم با اینکه جایگاه خوب و مناسبی در دنیای ارز های دیجیتال دارند اما چالش های عجیب و غریب و خاص خود را دارند که سعی بر این دارند که در آپدیت بزرگ Taproot بسیاری از این مشکلات جزئی را مرتفع کنند . از طرف دیگر هزینه های جا به جایی و تراکنش در اتریوم به طرز آزار دهنده ای بالاست و کاربران این رمز ارز را به سمت دیگر آلترناتیو ها کشانده است . شایعاتی مبنی بر در نظر گرفتن به روز رسانی توسط توسعه دهندگان اتریوم به گوش می رسد که در آن بیشتر این مسائل حل خواهد شد اما به این زودی ها نباید منتظر این به روز رسانی باشیم .

ایلان ماسک و دوج کوین

آینده روشن دوج کوین در دستان ایلان !!!

اینکه آقای ایلان ماسک همواره در حال توییت کردن در مورد دوج کوین و حمایت و خبر رسانی در مورد این میم کوین موفق است بدیهی است . حتماً می دانید که توییت های ایلان همواره باعث بالا رفتن قیمت این میم کوین شده است البته این تاثیر در هفته های گذشته خیلی کمتر شده است و افزایش قیمت زیادی از این میم کوین شاهد نبودیم . ایلان حتی چند وقت پیش پیشنهاد یک به روز رسانی در مورد دوج داده بود که اعتقاد داشت انجام آن بیت کوین و اتریوم را شکست خواهد داد .

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید