اینفلوئنسر های معروف خارجی ! معرفی بزرگ ترین اینفلوئنسر های اینستاگرام .

توسط Hichkas

فارغ از سلبریتی ها که شامل بازیگران سینما و تلویزیون و ورزشکاران بسیار معروف هستند، اینفلوئنسر خارجی به کسی می گوییم که در اینستاگرام معروف شده است. افراد زیادی در این دسته جای می گیرند که در زمینه های مختلفی اعم از فان، مد و فشن، گردشگری،‌آرایشگری و مواردی از این قبیل فعالیت می کنند.

اینفلوئنسر خارجی

همانطور که از نامش برمی آید اینفلوئنسر  بر افرادی که دنبال کننده ی او هستند، تاثیر می گذارد. این تاثیر باعث می شود که آن افراد رفتار جدیدی را از سر بگیرند . مثلا تصمیم بگیرند یک محصول جدیدی را خریداری کنند یا رفتار جدیدی را در نوع پوشش یا سبک زندگی خود پیش بگیرند. اینفلوئنسرهای خارجی که اینفلوئنسرهای بین المللی به حساب می آیند فرصت های زیادی برای همکاری با کسب و کارها و برندها ایجاد می کنند. آنها از طریق پست و استوری و هر امکانی که اینستاگرام در اختیار آنها قرار می دهد می توانند در ارتقای یک برند یاری رسان باشند. همکاری با این اینفلوئنسرها و ارتباط گرفتن با یک اینفلوئنسر راه و رسم به خصوصی دارد که موضوع این نوشته ی ما نیست. ما در ادامه می خواهیم در فهرست اینفلوئنسر خارجی، بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

بهترین اینفلوئنسرهای خارجی

فالور بیشتر در اینستاگرام یعنی قدرت بیشتر  و همه این را می دانند. هرچه افراد بیشتری شما را دنبال داشته باشند شما تاثیر بیشتری بر آدمهای پیرامون میگذارید . بررسی میزان تاثیر گذاری اینفلوئنسرها پارامترهای مختلفی برای سنجش دارد و نیاز به تحلیل های ویژه ای دارد که در این نوشته جایش نمیباشد و گنجانده هم نمیشود . معیاری که ما در اینجا برای تعیین بهترین اینفلوئنسرهای خارجی در نظر گرفتیم، تعداد فالورهای آنهاست. فرض را بر این می گذاریم که یک اینفلوئنسر خارجی با تعداد فالور بیشتر احتمالا محبوب تر است و تاثیرگذاری بیشتری دارد. در این نوشته این فهرست را با نام چند اینفلوئنسر آغاز می کنیم.

اولین اینفلوئنسر – MuradOsamann:

تعداد فالور: 3 میلیون و 932 هزار

دسته ی فعالیت: photography

آدرس صفحه  اینستاگرام مراد عثمان  muradosmann است. مراد عثمان که یک  عکاس ترک تبار ساکن روسیه است دید هنری بسیار جالبی دارد . اگر به صفحه ی اینستاگرامی مراد عثمان سر بزنید عکس های زیادی می بینید که با عنوان follow me منتشر شده اند. یک چیز در تمام این عکس ها مشترک است و آن دختری است که رو به یک منظره ی بسیار زیبا ایستاده و شخصی دست او را گرفته است:

نام این دختر ناتالی زاخارو یا ناتالی عثمان همسر مراد عثمان یا یک میلیون فالور در اینستاگرام است:

آنها سرتاسر دنیا را برای گرفتن این تصاویر زیر پا می گذارند. آنها اولین عکس خود را در 18 اکتبر سال 2011 منتشر کردند. در خلال این تصاویر تبلیغات برندهای مختلف و معرفی جاذبه های گردشگری اقصی نقاط دنیا به چشم می خورد. برای آشنایی بیشتر با این اینفلوئنسر خارجی می توانید هشتگ followmeto را دنبال کنید.

JULIE SARIÑANA:

جولیا سارینانا اینفلوئنسر

تعداد فالور:  5 میلیون 670 هزار تومان

دسته ی فعالیت: lifestyle

آدرس صفحه  اینستاگرام جولی سارینانا sincerelyjules است.او در صفحاتش از زندگی روزمره اش محتواهایی منتشر می کند. برندهای زیادی در زمینه های مد و فشن با او همکاری می کنند.

وبسایت این اینفلوئنسر خارجی نیز بخش های متعددی در حوزه ی فشن و مد و استایل دارد. او در زمینه ی افیلیت مارکتینگ و همکاری در فروش با برندهای زیادی فعالیت می کند. وبسایت او در این زمینه فعال تر است. او وبلاگ خودش را در سال 2009 آغاز کرد.  معروفیت او طی سالیان متمادی از همین راه ها در زمینه مد و فشن ایجاد شد.

JamesCharles:

تعداد فالور:  22 میلیون 656 هزار نفر

دسته ی فعالیت: Beauty

آدرس صفحه  اینستاگرام جیمز چارلز JamesCharles است. او پیش از اینکه یک اینفلوئنسر خارجی در اینستاگرام باشد یک یوتیوبر معروف در زمینه ی بیوتی بلاگری  میباش . او بعنوان یک مرد در زمینه ی آرایش فعالیت می کند و نخستین مردی است که توانست بر روی جلد مجله ی کاور گرل حضور پیدا کند. همانطور که از یک اینفلوئنسر انتظار می رود او نیز در زمینه ی تبلیغات با برندهای مختلفی همکاری دارد.

او در صفحه ی اینستاگرامش با دیگر اینفلوئنسرهای معروف اینستاگرام نیز همکاری هایی دارد:

جوجو سیوا و جیمز چارلز اینفلوئنسر های معروف

برای مثال اینفلوئنسر تصویر بالا،  JoJo Siwa با تقریبا 10 میلیون فالور است. او یک رقصنده، خواننده و بازیگر محبوب است که مانند چارلز فعالیت خود را از یوتیوب آغاز کرده است.  در واقع جوجو سیوا معروفیت خود را بیشتر از فضای خارج از اینستاگرام دارد.کیم برلی لووییزا دیگر اینفلوئنسری است که چارلز دیکنسون در صفحه اش با او همکاری دارد. او یک خواننده ی اهل مکزیک است و 22 میلیون و 800 هزار فالور دارد. او در یوتبوب هم فالورهای بسیاری دارد. هر دوی این افراد نیز در حوزه ی خود تاثیرگذار هستند.

Joanna Gaines:

تعداد فالور:  12 میلیون و 800 هزارنفر

دسته ی فعالیت: design / Renovation

Joanna به همراه همسرش چیپ مالک و شریک برند Magnolia هستند. او به همراه همسرش پروژه های طراحی و بازسازی زیادی را اجرا کرده است. آن دو همچنین در برنامه ی HGTV نیز همکار بودند. جوآنا در صفحه  اینستاگرامی شخصی اش پست هایی از زندگی شخصی اش، زندگی مشترکش و  البته کودکش به اشتراک می گذارد. نحوه ی تبلیغات در صفحه  او نیز به سبک و سیاق سایر اینفلوئنسرها در فضای مجازیست.

صفحه  برند ماگنولیا که همکاری مشترک جوآنا و چیپ است شامل پست هایی در مورد محصولاتشان است. محصولات این برند در حوزه ی دکوراسیون و مد و استایل است:

اینفلوئنسر آخر – Marcus Butler:

مارکوس باتلر اینفلوئنسر

  تعداد فالور:  3 میلیون و 250 هزار

دسته ی فعالیت: comedy vlogger

آدرس صفحه  اینستاگرام مارکوس باتلر Marcus butler است. او یک مدل و ولاگر معروف انگلیسی است. عمده ی مشهوریت مارکوس به دلیل ویدئوهای فان او در یوتیوب است. او منتشر کننده ی یک کتاب به نام hello life است. موضوع این کتاب اتوبیوگرافی مارکوس باتلر است. او همچنین برنامه های زیادی را مجری گری کرده است. او هم بنیانگذار برند nu-in است که در حوزه ی فشن و مد فعالیت می کند .

 تا به اینجای نوشته 5 اینفلوئنسر خارجی را به طور مستقیم و از طریق آنها 5 اینفلوئنسر خارجی دیگر را معرفی کردیم. اطلاعات ما در مورد این افراد به آنچه در فضاهای مجازی شان منتشر کرده اند محدود است. با این حال همانطور که گفته شد این فهرست به مرور تکمیل خواهد شد.

آیا تبلیغات در صفحه های اینفلوئنسرهای خارجی خوب است؟

اینفلوئنسر مارکتینگ از شناخته شده ترین روش های بازاریابی و ارتقا برندهاست. اینفلوئنسرهای خارجی نیز از این قاعده مستنثنی نیستند. یعنی در صورتیکه اصول بازاریابی را رعایت کنیم تبلیغات در صفحه  اینفلوئنسر خارجی رشد و ارتقا کسب و کار ما را سبب می شود. منظور از اصول هماهنگی فالوورهای اینفلوئنسر با مخاطبان هدف ما، بررسی میزان صمیمیت و نرخ تعامل در صفحه  اینفلوئنسر و تاثیری که وی بر فالورهایش دارد طی یک مدت معلوم، هماهنگی موضوع فعالیت او با کسب و کار ما و مواردی از این قبیل است.

چگونه در صفحه  های اینفلوئنسرهای خارجی تبلیغ انجام دهیم؟

برای اینکار در ابتدا باید با او ارتباط بگیرید. ارتباط گرفتن با اینفلوئنسرها معمولا ساده نیست اما با به کارگیری ترفندهایی که در این نوشته به آنها پرداختیم و البته ترکیب آن با خلاقیت خودتان می توانید توجه یک اینفلوئنسر را به نحوی جلب کنید که برای معرفی و ارتقای کسب و کار شما صادقانه تلاش کنید. فراموش نکنید که مرز بین جلب کردن توجه و ورود به فعالیت های اسپم بسیار باریک است.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید