لیبرا ، رمز ارز اختصاصی فیسبوک ! نگاهی به ماجراهای ارز دیجیتال زاکربرگ Libra .

توسط Hichkas

لیبرا – Libra – ارز دیجیتال اختصاصی آقای مارک زاکربرگ و متعلق به کمپانی ایشان بعنی FACEBOOK است که از بدو ورودش در دنیای رمز ارز ها سر و صدا و حواشی بسیاری در پی داشته است . با مجله قمار همراه شوید تا نگاه کوتاهی به داستان های این رمز ارز با ارزش بیاندازیم .

زمان انتشار لیبرا

در ژوئن سال 2019 میلادی لیبرا توسط اوراق سفیدش در دنیا رونمایی یا به قول متخصصان بورس علنی شد . هر چند که کمپانی فیسبوک نتوانست جلوی درز کردن خبر انتشار این ارز دیجیتال در دنیا را بگیرد و در ماه می همان سال خبر ها و اطلاعاتی از این رمز ارز توسط منبعی منتشر شد . جالب است این را بدانید که این موضوع مارک زاکربرگ را بسیار عصبانی کرده بود و با کارمندان مربوط به این پروژه بابت نشت کردن خبرش برخورد کرده بود !

نامیدن این رمز ارز تصمیم که بود ؟

لیبرا قبلاً با نام های فیسبوک کوین – Facebook Coin – و گلوبال کوین – Global Coin – نام گذاری شد و سرانجام با تصمیم نهایی زاکربرگ و از طرف کمپانی بزرگ فیسبوک ، نام آن به نام فعلیش تغییر کرد .

معاملات و کار های اداری لیبرا

تمامی کارهای اداری لیبرا اعم از معاملات ، خرید و فروش ، کنترل ، تصمیم گیری های مهم و به طور کلی تر مدیریت کامل این ارز دیجیتال توسط نهاد های غیر انتفاعی ، مارکت پلیس های آنلاین و شرکت های VC یا همان – Venture Capital – صورت می گیرد . این رمز ارز از بدو ورودش تا به حال روند قابل قبول و رو به رشدی داشته است ، البته از مارک زاکربرگ بزرگ خالق فیسبوک نیز غیر از این انتظار نمی رفت و منتقدان هم در رابطه با این ارز دیجیتال نوظهور نظرات مثبتی دارند و این نوید پیشرفت ادامه دار و پایدار لیبرا را به ما می دهد . امیدواریم که همینطور باشد و لیبرا قله های موفقیت را طی کند !

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید