مایکل جکسون چه رازی را همراه خود به آسمان برد ؟ بررسی راز Michael Jackson .

توسط Hichkas

وقتی مایکل جکسون در سال ۲۰۰۹ درگذشت، معاینات پس از مرگ و کالبدشکافی نشان داد که سال ها سوء مصرف داروهای تجویزی چه تاثیر هولناکی بر بدن او گذاشته و جسم او را تضعیف کرده بود. بدن او چنان پوشیده از جای زخم و سوراخ زخم بوده که پرسنل درمانی او را با یک بیمار ۵۰ ساله از یک آسایشگاه اشتباه گرفته بودند، زیرا وی هنگام مرگ در اثر سکته قلبی ناشی از سوء مصرف داروهای مُسکن به شدت از کاهش وزن رنج می برد. اکنون یکی از شاهدان عینی مدعی شده که هنگام مشاهده جسد مایکل جکسون متوجه بینی مصنوعی او شده است، موضوعی که شرایط نامساعد بینی او بعد از چندین بار جراحی زیبایی را فاش می کند.

حرف های شاهد بینی مایکل جکسون

یک شاهد عینی در مورد مشاهدات خود از نبودن بینی مصنوعی مایکل جکسون در هنگام مرگ به مجله رولینگ استونز گفته است: «اندام مصنوعی که او همواره به بینی صدمه دیده اش می چسباند وجود نداشت که باعث شده بود کمی غضروف در اطراف یک سوراخ تاریک کوچک مشهود باشد. صورت جکسون که او متاسفانه به شدت آن را تغییر داده بود و ده ها سال از چشم عموم مردم پنهان نگه داشته بود، اکنون در زیر نور تند بسیار واضح دیده می شد».

استفاده از استروئید !

برای سال ها مایکل جکسون هر گونه جراحی پلاستیکی غیر از دو مورد جراحی رینوپلاستی را تکذیب کرده بود، جراحی هایی که اولین آن در سال ۱۹۷۹ و زمانی انجام شد که جکسون هنگام رقصیدن زمین خورده و بینی اش شکست. جکسون که از بینی باریک خود به شدت راضی بود از این بینی جدید روی جلد آلبوم جدیدش با عنوان Off The Wall استفاده کرد و در سال ۱۹۸۱ دومین جراحی بینی خود را نیز انجام داد.

اما علیرغم تکذیب های جکسون، در اوایل دهه ۹۰ بینی او به مقدار قابل توجهی تغییر شکل داده، به شدت نازک شده و نوک آن دائماً در حال باریک شدن و بالا رفتن بود. نزدیکان مایکل جکسون می گویند که سلطان پاپ به جای جراحی به سراغ استفاده از استروئیدها رفته بود و مصرف این داروها نازک شدن پوست او را در پی داشت

تزریق با درد شدید به مایکل جکسون

این داروهای استروئیدی معمولاً همراه با درد شدید به بدن تزریق می شوند و معمولاً قبل از تزریق آن ها از داروی بیحس کننده پروپوفول استفاده می شود، همان دارویی که مایکل جکسون به عنوان خواب آور از آن استفاده کرده و در نهایت جانش را گرفت. در سال ۲۰۰۲، شایعاتی مطرح شد مبنی بر اینکه بینی مایکل جکسون به طور کامل از بین رفته و او مجبور به استفاده از بینی مصنوعی میباشد. رودی دولزال کارگردان موزیک ویدیو” Dangerous ” مدعی است که در هنگام فیلمبرداری تور در سال ۱۹۹۲ در مونیخ، به او گفته شده بود که جکسون در هنگامی که اجرا ندارد در برابر دوربین حاضر نمی شود زیرا «آن روزها، او بینی نداشت».

تنفر از پدر !

دولزال در مصاحبه با Page Six چنین گفته است: «او به یک بینی پلاستیکی نیاز داشت که پوشیدن ان با بتونه کاری و آرایش به ساعت ها وقت نیاز داشت». همچنین وی مدعی شده که تغییرات ظاهری مایکل جکسون تنها به این دلیل بوده که وی نمی خواسته شبیه پدرش جو باشد زیرا به شدت از وی متنفر بوده است. جکسون این شایعات را نیز رد کرده و در مصاحبه با مارتین بشیر گفته که او تا جایی که به یاد دارد تنها دو مورد جراحی بینی انجام داده و هیچ جراحی زیبایی دیگری در صورتش نداشته است: «من هیچ جراحی پلاستیکی روی صورتم انجام نداده ام. تنها بینی ام بوده. این کار به من کمک کرد که بهتر نفس بکشم تا بتوانم نت های بالاتری را ادا کنم».

ظرف پر از بینی های مایکل جکسون !!!

آدرین مک مانوس خدمتکار سابق خانه مایکل جکسون مدعی شده است که سلطان پاپ یک ظرف شیشه ای بزرگ پر از بینی های مصنوعی داشته که از بین آن ها انتخاب می کرده است: «در کمد لباس هایش او یک شیشه پر از بینی های مصنوعی و چسب مخصوص داشت که به من گفت برای تغییر چهره از آن ها استفاده می کند اما برخی از آن ها شبیه بینی واقعی او بودند و فقط سوراخ بینی را نداشتند».

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید