رکورد کامنت یوتیوب در ایران و جهان متعلق به چه کسی است ؟ با ما همراه باشید تا بررسی کنیم .

توسط Hichkas

با گسترش استفاده از گوشی های هوشمند و به دنبال ان محبوب واقع شدن شبکه های مجازی، برنامه هایی چون یوتیوب و اینستاگرام طرفداران خود را پیدا کردند و امروزه جزیی جدا نشدنی از زندگی افراد می باشد. به همین دلیل افرادی که در این برنامه امتیازاتی مانند داشتن رکورد بازدید و یا تعداد فالور را دارند مورد تشویق قرار می گیرند. رکورد کامنت یوتیوب نیز از جمله امتیازاتی است که باعث ایجاد شهرت و درامد برای افراد می شود. در این مقاله قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم.

رکورد کامنت یوتیوب

کسانی که قصد دارند در شبکه های مجازی و به خصوص اینستاگرام و یوتیوب امتیاز خاصی را به دست آورند و یا تعداد فالور خود را بالا ببرند، باید محتوا و مطالب جدیدی را ارایه دهند تا بتوانند بیشتر از بقیه دیده شوند و موفق شوند تا رکورد ویو و یا کامنت را در دست بگیرند. کسب رکورد های یوتیوب، تماما به محتوایی که شما به دنبال کننده های خود ارایه می دهید وابسته است.

آندره بوچلی، خواننده ی آمریکایی که در یوتیوب عضوی فعال است، موفق شده است با به اشتراک گذاشتن تمام کلیپ ها ویدیو هایش از کنسرت ها و اجراهایی که داشته است، موفق شود که رکورد ویو و کامنت یوتیوب را از ان خود نماید. او نمونه یکی از افرادی است که با وجود مشکلات و کمبود ها و محدودیت هایی که با ان روبه رو بوده است، از خواسته هایش دست نکشیده و بنا به همین شرایط و همین روحیه مورد توجه بسیاری از مردم جهان قرار گرفته و بسیاری از افراد ویدیو های او را به اشتراک گذاشته اند و او را به رکورد یوتیوب رسانده اند.

رکورد کامنت یوتیوب دست کیست

برای آنکه  بتوان رکورد کامنت یوتیوب را بررسی کنیم، باید این را در نظر داشته باشیم که این رکورد در طول سالیانی به دست آمده است که این شبکه ی مجازی در حال فعالیت بوده است و مورد استفاده مخاطبین ان قرار گرفته است. بنابراین باید در طی چند سال این رکورد را مورد بررسی قرار داد.

در میان سلبریتی های اینستاگرام و یوتیوب، ولنز و جینا یک زوج هنرمند هستند که در سال ۲۰۰۷ توانستند با ابتکاراتی که به خرج می دهند، کلیپ هایی بسازند که مورد توجه و استقبال بسیاری از افراد در این شبکه های مجازی قرار گیرد. در سال ۲۰۰۷ این زوج رکورد کامنت یوتیوب را به دست اوردند. ان ها در ان سال ۲ ملیون کامنت دریافت کردند.

رکورد کامنت یوتیوب تتلو

تتلو مدیر سایت شرط بندی تتل بت برای آنکه  بتواند رکورد کامنت یوتیوب را به دست اورد، مجبور است ۵ ملیون کامنت به دست اورد. البته این رکورد تنها رکوردی است که در ایران به دست می اورد. زیرا برای به دست اوردن رکورد جهانی به دستیابی به امار بیشتری نیاز است. به همین دلیل بود که از طرفدارانش درخواست کرد که او را حمایت کنند تا بتواند رکورد مورد نظرش را به دست اورد. گفتنی است که این خواسته ی او مورد حمایت طرفداران او قرار گرفته است و ان ها خواسته ی او را دنبال کرده اند.

دلیل رفتن تتلو از اینستاگرام به یوتیوب چیست؟

بعد از آنکه  لایو ۵۰۰ هزار نفری امیر تتلو در اینستاگرام سیو شد و در فن پیج های او به صورت پست منتشر شد، این پست ها بازدید میلیونی  پیدا کرد و تقریبا تمام خانواده ها و نوجوانانان و والدین انها این پست ها را مشاهده نمودند. او که در این لایو حرف های بدی راجب دختران گفته بود و از دختران خواسته بود برای او حرم سرا بسازند، مورد اعتراض والدین قرار گرفت و صفحه ی شخصی او بلاک و ریپورت شد

چون او این اتفاق را بار ها تجربه کرده بود، دیگر مجوز حضور در اینستاگرام را با هویت تتلو کسب نکرد و به همین دلیل تصمیم گرفت وارد یوتیوب شود. او که در اینستاگرام لایو های بسیار مورد طرفدار داشته است و هر کدام از لایو هایش بالغ بر ۵۰۰ هزار بازدید داشت، هم اکنون به دنبال کسب رکورد در یوتیوب است، که البته به خاطر محبوبیتی که در میان مردم و قشر جوان دارد، امید هست که طرفداران او، او را به خواسته اش می رسانند..

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید