ترو یو اس دی ، ارز دیجیتال با پشتوانه دلار ! نگاهی به داستان رزم ارز True USD .

توسط Hichkas

ترو یو اس دی یک ارز دیجیتال است که نماد آن – TUSD – می باشد و پشتوانه آن دلار آمریکا و کمپانی رمز ارز فیات است . این ارز دیجیتال توسط تاییدیه هایی که از طریق وثیقه ها ایجاد شده اعتبار گرفته است و محافظت از دلار های پشتوانه شده ترو یو اس دی بر عهده کاربرانش است .

انتشار ترو یو اس دی

ترو یو اس دی توسط پلتفرم – TrustToken – با همکاری موسسات ثبت نام شده توسط همین پلتفرم و بانک هایی که برای نگه دار وجوه پشتیبان True USD اعلام آمادگی کرده اند منتشر شده است . این وجوه توسط در گواهی های مجزا تایید شده وسپس در حساب های شخص ثالث تحت حفظ قرار میگیرند به طوری که کمپانی TrustToken هیچ دسترسی مستقیمی به این وجوه ندارد .

ترو یو اس دی چیست ؟!

ترو یو اس دی یک ارز دیجیتال پایدار بر پایه سیستم ERC20 است که بوسیله پشتوانه دلار آمریکا شکل گرفته است، جالب است بدانید که به ازای هر واحد ترو یو اس دی، یک واحد دلار آمریکا نیز به طور حقیقی و اسکناس در یک صندوق ذخیره می شود که این ذخیره توسط موسسات حساب داری قانونی مورد بررسی قرار گرفته و گزارشات مستقیم آن به دارندگان TUSD فرستاده می شود. TrueUSD برای بالا بردن امنیت و کاهش خطرات هک شدن از چندین حساب سپرده استفاده می کند و به دارندگان توکن ها تضمین رسمی در برابر سوء استفاده می دهد. TUSD اولین توکن است که بر روی پلت فرم کمپانی TrustToken ساخته شده است.

یک تیم حرفه ای

اعضای تیم رمز ارز ترو یو اس دی از دانشگاه های برکلی، استنفورد، پالانتیر و دانشکده کمپانی گوگل شکل گرفته اند. پشتیبان های آن متشکل از Founder Fund Angel، Stanford StartX و کمپانی سرمایه گذاری Blocktower Capital است. تیم TrueUSD با همکاری WilmerHale و White & Case یک چارچوب منظم قانونی برای وثیقه ایجاد کرده و گروهی از شرکای بانکی فوق امن و قابل اعتماد و تشکیل داده است .

درباره TrustToken بدانید

تراست توکن در واقع یک محیط امن برای خرید فروش توکن هایی که دارای پشتیبان دلار یا طلا هستند از سراسر جهان ایجاد کرده است . یعنی شما در تراست توکن می توانید توکن های طلا را به طلا و توکن های دلار آمریکا را به دلار مبادله کنید !

ترو یو اس دی به درد چه کسی می خورد ؟

نسخه آلفا و رسمی این ارز برای رفع و رجوع در خواست های سریع صرافی های آنلاین، تجارت کنندگان ارزهای دیجیتال و موسسات مالی به روز شده است. این ارز دیجیتال طوری که در وب سایت شرکت TrustToken ذکر شده است برای افراد زیر مناسب تر است :

  • صرافی های مخصوص ارزهای دیجیتال و کاربرانشان : صرافی های رمزارزها و کاربران آنها برای معاملات ارزهای دیجیتال معمولاً به رمزارزهای پایدار نیاز دارند تا در صورت رخ دادن نوسانات از مشکلات احتمالی به مبرا باشند. ما می دانیم که مهمترین ویژگی TUSD پایدار بودن قیمت این ارز است که انتظاری غیر از این هم از آن نمی رود.
  • بازارهای ارزی و اقتصادهای در حال رشد : برخی از اقتصادهای در حال رشد برنامه ریزی طولانی مدتی برای استفاده از ارزهای دیجیتال بواسطه سود های فراوان آن کرده اند.
  • موسسات و نهادهای مالی : موسسات مالی و بانک هایی که قصد شروع به کار در حوزه ارزهای دیجیتال دارند، با خرید این چنین ارزهایی (ارزهای دیجیتال پایدار) در واقع کمترین احتمال ریسک را به جان می خرند.

در نسخه رسمی آلفای ارز ترو یو اس دی، بازخرید ارز تنها در صورت سفارش مبلغ حداقل 1000 دلاری شدنی است.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید