مسابقات جهانی پوکر در سال 2020 چه شرایطی داشت ؟ همه چیز در مورد WSOP 2020 .

توسط Hichkas

در این مطلب قصد داریم تا به بررسی تاریخ مسابقات جهانی پوکر سال ۲۰۲۰ بپردازیم، ۵۱مین دوره مسابقات جهانی پوکر (WSOP) – طولانی ترین ، ثروتمندترین و معتبرترین سری مسابقات – در روز سه شنبه ۲۶ مه ۲۰۲۰ در هتل و کازینو Rio All-Suite در لاس وگاس و به مدت ۵۱ روز متوالی تا چهارشنبه ۱۵ ژوئیه ۲۰۲۰ در های خود را  باز خواهد کرد.

مسابقات جهانی پوکر

WSOP یک موسسه لاس وگاسی است که قدمت آن به سال ۱۹۷۰ می‌رسد که رفته رفته طی مدتی به آرامی راه خودش را به تلویزیون باز کرد و به سرعت به یک پدیده جهانی تبدیل شده است ، تعداد رکورد ها در سال گذشته در هیئت مدیره بررسی شده است که شامل بیش از ۱۸۷،۰۰۰ متقاضی از ۱۱۸ کشور مختلف و بیش از ۲۹۳ میلیون دلار است.

Ty Stewart مدیر اجرایی WSOP گفت: “ما نمی توانیم صبر کنیم تا درهای خود را برای مسابقات جهانی پوکر ۲۰۲۰ باز کنیم.” “تابستان نمی تواند به اندازه کافی سریع فرا برسد ، و ما مشتاقانه منتظر استقبال از بازیکنان پوکر از سراسر جهان هستیم تا به ریو در لاس وگاس برگردند تا دستبندهای طلا و صدها میلیون دلار جایزه بگیرند.”

تاریخ رویدادهای پوکر این دوره

اولین رویدادهای دستبند مسابقات جهانی پوکر سال ۲۰۲۰ از چهارشنبه ، ۲۷ مه ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد. اولین رویداد هفته آخر ۵۰۰ دلار ، ۵۰،۰۰۰ چیپ  شروع ، ضبط سطوح ۵۰ دقیقه ای BIG 50 No-Limit Hold’em خواهد بود. با شروع پروازهای برنامه ریزی شده برای پنج شنبه ، ۲۸ مه ، جمعه ، ۲۹ مه شنبه ، ۳۰ مه و یکشنبه ، ۳۱ مه این مسابقات با ارزش بالا و  استثنایی یکی دیگر از رویدادهای فراموش نشدنی خواهد شد .

سه دسته اصلی مسابقات

مسابقات جهانی پوکر رویداد اصلی سه دست آغازین داشت ، چهارشنبه ۱ ژوئیه ، پنجشنبه ۲ ژوئیه و جمعه ۳ ژوئیه.

بازیکنانی که در تاریخ ۱-۲ ژوئیه به رقابت می پردازند ، در صورت در امان ماندن از دست افتتاحیه خود ، در تاریخ ۴ ژوئیه به بازی روز دوم خود باز می گردند. آنهایی که در تاریخ ۳ ژوئیه شروع می شوند ، ۴ جولای تعطیلی دارند و برای روز دوم خود در روز یکشنبه ۵ ژوئیه باز  خواهند گشت . زمینه ها برای اولین بار در روز دوشنبه ، ۶ ژوئیه برای بازی روز سوم ترکیب می شوند و تا جمعه ۱۰ ژوئیه ادامه خواهد داشت  ، یعنی زمانی که انتظار می رود به جدول نهایی برسد. یک روز تعطیل برای ۱۱ ژوئیه برنامه ریزی شده است ، که جدول نهایی رویداد اصلی در ESPN / ESPN2 12-14 ژوئیه پخش می شود.

شرایط ثبت نام در مسابقات در مسابقات جهانی پوکر

ثبت نام برای رویداد اصلی مسابقات جهانی پوکر سال ۲۰۲۰ تا سطح ۶ باز است ، به این معنی که تمام بازیکنان شرکت کننده باید در پایان آن سطح اول در ۵ ژوئیه حضور داشته باشند.

سومین و آخرین رویدادی که مسابقات جهانی پوکر WSOP می تواند در این زمان برای سال ۲۰۲۰ تأیید کند ، مسابقات قهرمانی محبوب Seniors No-Limit Hold’em است. این مسابقات خرید مجدد یک هزار دلاری مجدداً پنج شنبه ۱۸ ژوئن از ساعت ۱۰ صبح برگزار می شود و برای سن ۵۰ سال به بالا باز است. جدول نهایی این رویداد یکشنبه ۲۱ ژوئن برگزار می شود.

اکنون که تاریخ های کلی BIG 50 ، Seniors و Main Event خراب شده اند ، مسابقات جهانی پوکر WSOP شروع به پیکربندی رویدادها و تاریخهای فردی خواهد کرد. پیش بینی می شود اطلاعیه های برنامه در سال جدید آغاز می شود و آن وقایع و تاریخ ها را مشخص می کند.

تاریخ های خرید تورنمنت ریو

خریدهای تورنمنت های ریو در سال ۲۰۲۰ با ۷۵ دلار شروع می شود. ماهواره های یک تخته و تمام بازی های پوکر زنده مورد علاقه شما: حد متوسط ​​، کم و زیاد  ​​از تاریخ ۲۶ ماه مه آغاز می شود و ۲۴ ساعت شبانه روز در طول هفت هفته ای که برای شانزدهمین سال متوالی در مرکز همایش های بزرگ ریو برگزار می شود به صورت سریالی  اجرا می شود.

با استفاده از کد رزرو WSOP20 ، رزرو اتاق در واقع در لاس وگاس پذیرفته می شود و حتی ۳۳ دلار برای اعضای موجود پاداش سزار نیز دارد. برای رزرواسیون اتاق خود برای WSOP 2020 از Las Vegas – WSOP دیدن کنید.

پیش از ثبت نام آنلاین رویدادهای شخصی ، پس از تعیین و تصویب کلیه رویدادها توسط تنظیم کننده ها ، تا مارس / آوریل باز نمی شوند.

بیش از ۵۰۰ میز پوکر در متراج ۲۰۰،۰۰۰ فوت مربع فضای سالن برای  برپایی مسابقات در نظر گرفته شده تا هزاران بازیکن از سراسر جهان که در ووداستاک سالانه  ی پوکر شرکت می کنند ..

مسابقات آنلاین WSOP

پیشنهادهای پوکر آنلاین با درآمد واقعی WSOP.com در نیوجرسی و نوادا  محیطی  انحصاری آنلاین برای بازیکنان این ایالت ها برای بدست آوردن کرسی در رویدادهای WSOP از جمله رویداد اصلی ، و همچنین شرکت در دستبند رسمی طلای رسمی مسابقات جهانی پوکر WSOP آنلاین است.. در حالی که در نیوجرسی یا نوادا ، بازیکنان واجد شرایط می توانند در WSOP.com بازی کنند ، چه ساکن باشند و چه نباشند. این بازی ها انتظار می رود که به طور منظم در سراسر WSOP اجرا شوند. ۸۸۸ پوکر همچنان شریک بین المللی پوکر آنلاین WSOP.com در اکثر حوزه های قضایی است.

برنامه کامل رویداد توسط رویداد پیش بینی میتغیر و کلیه تاریخ ها ، زمان ها و رویدادهای اعلام شده در معرض تغییر هستند.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید