یورو 2020 ، شرط بندی بازی های پیش رو در سایت معتبر 69 بت با درگاه بانکی فعال .

توسط Hichkas

مسابقات یورو یا همان جام ملت های اروپا یکی از بزرگترین تورنمنت های فوتبال است که هر 4 سال یکبار برگذار می شود و تیم در گروه های 5 تیمی به جدال با هم می پردازند . یورو 2020 که قرار بود سال گذشته برگزار شود به علت شیوع بیماری کرونا یک سال به تاخیر افتاد و در حال حاضر در جریان است . با مجله قمار همراه باشید تا وضعیت تیم ها و مسابقات را بررسی کنیم .

اهمیت یورو 2020

اهمیت این تورنمنت از این رو است که اغلب تیم های قدرتمند فوتبال در اروپا واقع شدند و نتیجه این مسابقات می تواند در مورد جام جهانی بعدی سرنخ هایی به ما دهد . برای مثال در جام جهانی قبلی تیم فرانسه که در یورو 2006 تا فینال جلو آمد و در مقابل تیم پرتغال شکست خورد ، توانست قهرمانی جهان را بدست آورد و در جام جهانی قبل تر هم برای تیم آلمان تقریبا اتفاق مشابهی رقم خورد . حال که تیم ها مرحله مقدماتی را رد کرده اند و از هر گروه دو تیم صعود کرده اند اوضاع جالب تر شده و بهترین زمان برای سرمایه گذاری و پیش بینی در سایت 69 بت است .

وضعیت فعلی یورو 2020

در حال حاضر تیم ها به دوره حذفی صعود کردند و دیگر اشتباه تیم ها قابل جبران نیست و یک باخت برای همیشه شانس تیم را برای برنده شدن جام قهرمانی اروپا از بین خواهد برد . دو تیم برتر هر گروه به علاوه بهترین تیم سوم به دور بعدی صعود کردند که با هم هرکدام از آنها را برسی خواهیم کرد :

گروه A

در حال حاضر از گروه A تیم ایتالیا که مسیر هموار و آسانی پیش رو داشت با سه برد پیاپی در مقابل ولز ، سوئیس و ترکیه توانست با مقام اول گروه به دور بعدی صعود کند و در کنار آن به طرز باور نکردنی تیم دوم جدول یعنی ولز توانست با یک برد یک باخت و یک مساوی از ترکیه و سوئیس بالاتر برود و در نهایت به دور بعدی صعود کند .

ایتالیا توانست در بازی اول خود بعد از صعود ، در مقابل اتریش با نتیجه 2 بر 1 باز هم صعود کند و به نظر می آید مسیر راحت ایتالیا فعلاً قرار نیست تغییر کند ! و اما در طرف دیگر ولز در مقابل دانمارک با 4 گل خورده با شکست روبرو شد و یورو 2020 را برای همیشه وداع گفت . بازی بعدی ایتالیا که می شود گفت اولین بازی سختش در این مسابقات است در روز جمعه 11 تیر در مقابل بلژیک است که با سختی توانست پرتغال را شکست دهد . در حال حاضر اعداد و ارقام احتمال برد بلژیک را بیشتر می داند اما فوتبال همیشه سورپرایزهایی داشته و دارد !

یورو 2020 : گروه B

و اما در گروه B یورو 2020 بلژیک توانست با سه برد پیاپی مقابل دانمارک ، فنلاند و روسیه با مقام اول جدول به دور بعدی صعود کند و بعد از آن با بهترین تیم سوم یعنی پرتغال مسابقه داده و بدون شک می توان گفت با شانس زیاد لشکر کریستیانو رونالدو را شکست داده و به دور بعد در مقابل ایتالیا قرار گرفته است .

در مقام دوم دانمارک با تنها یک برد توانست به عنوان تیم دوم جدول صعود کند و در بازی بعدیش مقابل ولز موفق به زدن 4 گل و صعود به دور بعدی شد . این تیم در روز شنبه 12 تیر مقابل جمهوری چکی قرار می گیرد که در عین ناباوری توانست با زدن 2 گل و بدون گل خورده هلند را شکست دهد . در حال حاضر احتمال برد جمهوری چک بسیار بیشتر از دانمارک است . شما می توانید با ضرایب بسیار عالی و درگاه بانکی فعال ، در سایت معتبر 69 بت روی این مسابقه پیش بینی کنید .

گروه C

و اما در گروه سوم یورو 2020 هلند و اتریش توانستند در مقابل تیم های اوکراین و مقدونیه به ترتیب با سه برد و دو برد در مقام اول و دوم جدول به دور بعدی صعود کنند .در نقطه بعدی هلند در مقابل جمهوری چک شکست بدی را با دریافت سه گل تجربه کرد و جام یورو 2020 را از دست داد .

از طرفی دیگر اتریش در مقابل ایتالیا قرار گرفت که اتفاقا موفق به زدن یک گل هم شد اما متاسفانه با دریافت دو گل گروه سوم یورو را به کل از مسابقات یورو 2020 حذف کرد .

یورو 2020 : گروه D

در گروه D تیم های انگلیس و کرواسی به عنوان تیم های اول و دوم گروه خود و در کنار این دو تیم جمهوری چک به عنوان دیگر بهترین تیم سوم موفق به صعود به دور بعد شدند و از این گروه تنها اسکاتلند بدون برد ناکام ماند .

در دور بعدی جمهوری چک که موفق به شکست هلند شد توانست به صعود خود ادامه دهد و در طرف دیگر امروز کرواسی به مصاف تیم اسپانیا خواهد رفت که بازی سختی برای هردو تیم خواهد بود و تنیجه به سختی قابل پیش بینی است اما احتمال برد اسپانیا کمی بیشتر از کرواسی است . شما می توانید با ضرایب بسیار عالی و درگاه بانکی فعال ، در سایت معتبر 69 بت روی این مسابقه پیش بینی کنید .

و در آخر تیم انگلیس فردا شب مقابل تیم سرسخت آلمان قرار می گیرد و قطعاً بازی هیجان انگیز و پرتنشی را از این دو تیم شاهد خواهیم بود .

گروه E

در گروه بعدی تیم های سوئد و اسپانیا موفق به رسیدن به مقام های اول و دوم گروه خود شدند و اسلواکی و لهستان از این گروه حذف شده اند . اسپانیا که امسال برخلاف سال های اوجش در جام جهانی های قبلی عملکرد خوبی نشون نداده است و تنها یک برد در بازی های گروهی خود داشته است و از طرفی سوئد بسیار خوب ظاهر شده است .

اسپانیا در بازی بعدی خود امشب مقابل کرواسی خواهد رفت و با همه ضعفی که نشان داده است اما هنوز احتمال بردش بالاتر از کرواسی است . و در آن طرف فردا شب سوئد در مقابل اوکراین قرار می گیرد . در این مسابقه کفه سوئد سنگین تر است . شما می توانید با ضرایب بسیار عالی و درگاه بانکی فعال ، در سایت معتبر 69 بت روی این مسابقه پیش بینی کنید .

یورو 2020 : گروه F

گروه F که به گروه مرگ یورو 2020 معروف است سه تا از بهترین تیم های اروپا را در خود جای داده بود . در این گروه تیم های فرانسه ، پرتغال ، آلمان و مجارستان قرار داشته اند . در این گروه که هر سه تیم پرتغال آلمان و فرانسه از آن صعود کردن بازی های پرتنشی در جریان بود و تا لحظات آخر نتیجه مشخص نبود .

پرتغال که دیشب با بلژیک مسابقه داد با بازی خوب خود همه را شگفت زده کرده بود اما بخت با بلژیک یار بود و با زدن یک گل از پشت منطقه جریمه تنوانست قهرمان اروپا را شکست دهد و آن را حذف کند. از طرفی دیگر تیم های آلمان و انگلیس فردا شب بازی سختی خواهند داشت و در آخر فرانسه در مقابل سوئیس قرار می گیرد و احتمال برد قهرمان جهان یعنی فرانسه به مراتب بیشتر است .

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید