بازی پیش بینی المپیک 2020 توکیو با جوایز بزرگ ! آموزش بازی فانتزی المپیک 2020 !

توسط Hichkas

بازی پیش بینی المپیک 2020 توکیو چند وقتی است که در سایت رسمی المپیک به نمایش گذاشته شده و جوایز زیادی نیز برای شرکت کنندگان دارد . با مجله قمار همراه باشید تا آموزش کامل این بازی را به شما بدهیم .

بازی پیش بینی المپیک 2020 توکیو

مثل دوره های قبل در المپیک 2020 توکیو نیز بازی معروف فانتزی پیش بینی سر و صدای زیادی به پا کرده است . بازی پیش بینی المپیک 2020 توکیو یک بازی مهیج و جالب است که می توانید جوایز خوبی با درست حدس زدن دریافت کنید . از طرفی این بازی جذاب شما را تحریک به دنیاب کردن بازی های المپیک 2020 توکیو می کند . جوایز این بازی مستقیماً توسط کمیته رسمی المپیک اهدا می شوند و هر چه امتیاز شما بالاتر رود شانس شما برای برنده شدن جوایز بالا می رود پس در نتیجه علاوه بر سرگرم شدن ، می توانید شانس خود را برای دریافت جوایز امتحان کنید .

ایجاد حساب کاربری

اول از هر چیز باید در وبسایت المپیک یک حساب کاربری ایجاد کنید . اینجا کلیک کنید وارد صفحه بازی شوید سپس بر روی دکمه Log In که در سمت راست بالای صفحه قابل مشاهده است کلیک کنید و در پنجره باز شده روی Sign Up کلیک کنید . شما می توانید برای ایجاد حساب کاربری از طریق حساب GMail ، Facebook و Apple ID اقدام به ورود به سایت المپیک کنید و اگر تمایل ندارید می توانید یک حساب کاربری با هر ایمیلی که بخواهید ایحاد کنید . بعد از افتتاح حساب کاربری شما اماده شروع بازی خواهید بود .

روند انجام بازی

در بازی پیش بینی المپیک 2020 توکیو شما وظیفه دارید که یک تیم از ده ورزشکار مختلف بچینید . نحوه امتیاز گرفتن شما نیز بر اساس نوع عملکرد آن ورزشکاران در مسابقات المپیک 2020 توکیو اتفاق می افتد یعنی هرچه ورزشکاران شما بهتر عمل کنند شما امتیاز بیشتری می گیرید و هرچه شما امتیاز بیشتری بگیریئ احتمال برنده شدن جوایز را برای خود بالاتر می برید . این بازی یک انتخاب خوب دیگر نیز در اختیار شما قرار داده است . شما در روز تعداد مشخصی تعویض خواهید داشت تا اگر ورزشکار شما عملکرد خوبی از خود به جا نگذاشت آن را از تیم خود بیرون گذاشته و جایگزین بهتری به تیمتان اضافه کنید . امتیاز ورزشکاران شما در آخرین لحظه محاسبه می شود و شما باید با عملکرد سریع و دنبال کردن مسابقات سعی کنید هرروز تیمتان را به تیم برتر آخر تورنمنت نزدیکتر کنید .

مقررات بازی پیش بینی المپیک 2020 توکیو

این بازی جذاب و مهیج از 5 قانون پیروی می کند :

  • تنها دو بازیکن از هر رشته ورزشی می تواند در تیم شما باشد
  • باید ده بازیکن در تیم شما باشد و اجازه گذاشتن جای خالی در تیم را ندارید
  • بازیکنانی که در یک تیم به رقابت می پردازند نیز می توانند انتخاب شوند اما هر بازیکن جداگانه وارد تیم می شود
  • برای افزودن هر بازیکن به تیمتان بر روی علامت مثبت جلوی اسمش کلیک کنید
  • روزانه یک بونوس در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید آن را بر روی ورزشکاری که احساس می کنید بهترین عملکرد را دارد اعمال کنید تا امتیاز بیشتری به آن اختصاص داده شود

نحوه احتساب امتیاز ها به صورت زیر است :

  • مقام 4 تا 8 : یک امتیاز
  • مدال برنز : دو امتیاز
  • مدال نقره : سه امتیاز
  • مدال طلا : چهار امتیاز

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید