پوکر را با این 6 مهارت با موفقیت بازی کنید ! 6 مهارت برای برنده شدن در Poker .

توسط Hichkas

امروز در این مقاله سعی داریم شما را با 6 مهارت کارآمد و مهم در بازی پوکر آشنا کنیم تا در برای های خود بهتر عمل کرده و به پیروزی برسید . با مجله قمار همراه باشید .

1- نیاز به آموزش در پوکر

تصور کنید تصمیم به تعلیم دیدن در زمینه نوازندگی گیتار دارید و تنها بعد از پنج دقیقه بازی کردن با ساز گیتار متوجه می شوید که سیم های سفت آن پوست انگشتان شما را خراشیده می کند و این شما را آزار می دهد و برای همیشه آموزش دیدن در مورد گیتار را فراموش می کنید . در پوکر هم ماجرا همین است ، ممکن است با چند باخت بزرگ کاملاً از این بازی متنفر شوید اما برعکس گیتار که با تمرین بیشتر شما بهتر خواهید شد در پوکر با نشستن سر میزها چیز زیادی بدست نمی آورید . در نتیجه بهترین راه حل مطالعه و تحقیق در مورد بالا بردن سطح بازتان است . پس آموزش را دست کم نگیرید .

2- با خود روراست باشید

بهترین اخلاق در پوکر آن است که همیشه احساس کنید نیاز به پیشرفت دارید و می توانید بهتر شوید . دنیای پوکر پر است از ادم هایی که با یک برد احساس می کنند سلطان پوکر شده اند و این نقطه دقیقاً نقطه ای است که آنها هرروز بدتر و بدتر به باخت در پوکر تن خواهند داد . این را به خاطر داشته باشید که هر چقدر بیشتر خود را فریب دهید و ضعف های خود را نادیده بگیرید بیشتر در این بازی می بازید چرا که از همان نقاط ضعف بارها ضربه خواهید خود . بنابرین همواره در تلاش باشید تا نقاط ضعف خود را بشناسید و سعی کنید که انها را مرتفع کنید .

3- انتخاب بازی پوکر

این مهارت در واقع دنباله مهارت قبلی است . همانطور که نیاز است با خود روراست باشید و نقاط قوت و ضعف خود را بدانید ، در نقطه مقابل نیاز دارید که حریف یا حریفان خود را خوب بشناسید . هر اطلاعاتی اعم از سبک بازی ، نقاط ضعف ، شکل بلوف زنی و هر چیز دیگری در بازی حریفتان می تواند به شما کمک کند که تصمیم بگیرید بازی کردن با او احتمال بردن شما را دارد یا خیر . پس حتما میزی را انتخاب کنید که در آن حرفانتان در سطح شما باشند .

4- مدیریت سرمایه

اینکه بتوانید از لحاظ مالی و سرمایه خود را مدیریت کنید و بی پروا تن به هر شرط و پرداخت پول نشوید همانقدر مهم است که یک چتر برای پریدن یک چتر باز ! همیشه این را به خاطر داشته باشید که بهترین بازیکنان پوکر هم همیشه نمی برند . آنها مدیریت کاملی بر بودجه خود و نظارت خوبی بر نمودار برد و باخت هایشان دارد و این نظارت به سود دهی منتهی خواهد شد چرا که می فهمند در چه نقاطی بیشتر سرمایه گذاری کنند و در چه نقاطی جلوی ضرر خود را بگیرند .

5- تخمین واریانس در پوکر

به بالا و پایین ها یا فراز و فرود ها در پوکر واریانس ی گویند . اینکه شما در پوکر همیشه در حال صعود باشید بسیار خوب است اما اینکه صعود پیاپی باعث شود که شما فراموش کنید که ممکن است این شیب رو به پایین هم برود می تواند به یک باره تمام سرمایه شما را دود کند ! همیشه در نظر داشته باشید در پوکر هر فرازی یک فرودی دارد و هر فرودی یک فراز . پس نه با فرود های خود امیر خود را از دست دهید نه با فراز های خود مغرور شوید . همیشه حواستان به واریانس بازی خود باشد .

6- به غرایزتان گوش دهید

معمولاً ما کنترل خاصی بر روی ناخودآگاه خود نداریم و همینطور غرایز ما که از آن نشعت می گیرند یک عمل غیر ارادی محسوب می شوند . در پوکر نیز خیلی مواقع همین غرابز به کمک می می آیند اما متاسفانه ما آنها را معمولاً سرکوب می کنیم و به آنها گوش نمی دهیم . تصور کنید در حال دیدن یک فیلم ترسناک هستید و غریزه شما می گوید که دیدن آن را متوقف کنید چرا که تا چند روز ذهن شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد اما شما دوست دارید بفهمید آخر فیلم چه اتفاقی می افتد و برای همین غریزه خود را سرکوب می کنید . در پوکر هم همین موضوع صادق است مثلاً دست هایی که غرایزتان می گویند در حال باخت است و بهتر است با فولد دادن جلوی ضرر را بگیرید اماشما ترجیح می دهید کال کنید و به غریزه خود گوش ندهید .

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید