بریک ، استراتژی کارآمد در پیش بینی تنیس ! آموزش استراتژی بریک در شرط بندی Tennis .

توسط Hichkas

تنیس یک ورزش لاکچری در عین حال انفرادی و غیر تیمی است. استراتژی بریک در گیم های تنیس ( لایو ) با توجه به این موضوع اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند که هر گونه آمادگی اعم از آمادگی روحی و جسمی هر یک از تنیسور ها، ممکن است در نتیجه ی بازی نتیجه ای غیر منتظره داشته باشد.

اهمیت این استراتژی در مسابقات زنده

به همین علت همواره تلاش کنید از استراتژی بریک در بازی های تنیس ( لایو ) بر روی بازی ها و مسابقات و افرادی بهره ببرید، که امکان تماشای زنده ( لایو ) آن برای تان فراهم باشد . دیدن مستقیم بازی به شما کمک بسیار زیادی می نماید ، چرا که با توجه به غیر قابل پیش بینی بودن این بازی و مسابقات گرند اسلم، یا هر نوع مسابقه ی دیگری، تحلیل شما از آمادگی روحی و فیزیکی ورزشکاران و تنیس بازان کمکی بسیار مهم را به شما خواهد کرد.

در طول تاریخ این بازی بسیار محبوب ، بسیار اتفاق افتاده که حتی بزرگ ترین و درجه یک ترین بازیکنان هم، در یک غافلگیری همگانی و به علت عدم آمادگی روحی و جسمی بازیکن از طریق ضعیف ترین و شگفت آور ترین نتایج، از طرف پایین ترین افراد رنکینگ جهانی ، به راحتی هر چه تمام تر حذف شده اند و به همین علت نمی توان تنها به علت رنک بالای یک بازیکن ، استراتژی بریک در گیم های تنیس ( لایو ) را ، بدون اینکه مسابقه را ببینیم، اجرا کرد و به قول معروف، همه ی تخم مرغ ها را در یک سبد قرار داد .

اجرای صحیح استراتژی بریک در  بازی تنیس ( زنده)

با توجه به توضیحاتی که  دادیم در بالا  تنیس یک بازی به شدت پر ریسک میباشد  و نمی توان همواره گفت که حتی بهترین بازیکنان این رشته ، به طور حتم حریفانشان را شکست خواهند داد . به همین دلیل بهتر است به نتایج این بازی ها در زمان پخش زنده و دیدن مستقیم بازی استراتژی بریک در بازی های تنیس ( لایو )، را به اجرا در آورد .

بهترین حالت اجرای استراتژی بریک در گیم های تنیس زمانی است که بازی ها یا به صورت مساوی پیش می روند ، به عنوان مثال در ست شماری، نتیجه ۱-۱ یا ۲-۲ است و یا با نتیجه با اختلاف کمی در جریان است ، مانند نتایج ۳-۴ یا ۳-۲ .

توجه به مسیر بازی !

نکته ی مهمی که در رابطه با استراتژی بریک در بازی های تنیس ( لایو ) وجود دارد این است که در بازی ، مسابقه به گونه ای پیش نرفته باشد که به بریک رسیده باشد. به این دلیل که با توجه به در صورت اتفاق افتادن بریک و همچنین شرط  شما که بر اساس برد یک بازیکن در، ست ها است، طبعا وب سایت برای بازیکنی که بریک کرده باشد، امتیازی بالا را ارائه نخواهد داد و این هنر شماست که تا پیش از وقوع بریک ، اتفاق افتادن آن را پیش بینی نمایید .

نکته ی مهم بعدی   استراتژی بریک در بازی های تنیس ( لایو ) ، این است که در ست اول که هنوز بازیکنان سرحال و پر نفس هستند به مسابقه ادامه می دهند ، نتیجه ی بسیار بهتری خواهد داشت . در نتیجه بسیار بهتر است که شما در ست اول بازی استراتژی بریک در بازی های تنیس ( لایو ) را اجرا نمایید .

زمان مناسب به کار گیری استراتژی بریک

بعد از اینکه مسابقه، با شرایطی که بیان شد ، در حال انجام بود، شما نیاز دارید تا وضعیت پوئن گیری هر یک از دو بازیکن را در ست های مختلف زیر نظر داشته باشید و چک نمایید .

به طور مثال اگر بازی میان فدرر و تنیسور دیگری در جریان است ؛ اگر در ست اول با نتیجه ی ۳-۲ ادامه دارد و همه چیز به سود رقیب فدرر پیش می رود ، و امتیاز سرویس زدن هم به دست فدرر است و تا آن لحظه بریکی اتفاق نیفتاده است ، اگر فدرر امتیاز آن سرویس را بگیرد ، همه چیز برابر خواهد شد.

بهترین زمان بریک…

اگر در ادامه بازی همه چیز به نفع رقیب فدرر پیش رفت، و ست های بعدی را از آن خود کرد ، و امکان اینکه فدرر هر لحظه امکان بریک شدن را دارد؛ بهترین زمان برای شما خواهد بود که استراتژی بریک در بازی های تنیس ( لایو ) را اجرا نمایید .

در اینجا شما با اطمینان زیادی می توانید برد رقیب فدرر را پیش بینی کنید . پس استراتژی بریک در گیم های تنیس ( لایو ) در این موقعیت، کاملا منطقی است .

آخرین نکته ای که در نظر بگیرید این است که استراتژی بریک تنها در مسابقات ATP Single به کار برده می شود و در هر مسابقه ی دیگری مانند ITF, WTA و دیگر مسابقات، شامل استراتژی بریک در گیم های تنیس (لایو) نمی شوند . 

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید